RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #36748  Szerző: donder
 
Jani írta:
donder írta:
NagyBela írta:Pihe!
A City akkor halt meg mikor behozták Debrecenbe. 2002-ig csodálatosan működött amúgy. Utána az a rádió minden volt csak nem City. Egyébként nem kellett volna rápakolni 6 frekvenciára, hanem meg kellett volna hagyni Böszörményben a 98.9-en. Talán ma is működne.
És a RockFM, a ha jól tudom vagy a 93,5-ön, vagy a 95,6 on működött, egészen 2 hónapig, amikor alami bibit csináltak, ami miatt bezárt a bazár! (Am tudomásom szerint kalóz volt a rock...) :)
A másik hogy a FUN is elvitte 3 frekire a szar műsorát, mégis él még...
Nem volt kalóz.Minek írsz faszságokat? A rock Fm 95.6-on müködött.
Bázz nem írtam faszságokat! Ezt írtam: Tudomásom szerint kalóz volt... Ez neked miért faszság ember? Nem tudtam biztosra, és ezt ki is nyilvánítottam! Nem kéne egyből lerohanni a másikat, amiért nem tud valamit! Többit: PÜ, mert nem akarom tovább haragítani Rsite-ot, így is ki van rám a semmiért
 #36746  Szerző: Jani
 
donder írta:
NagyBela írta:Pihe!
A City akkor halt meg mikor behozták Debrecenbe. 2002-ig csodálatosan működött amúgy. Utána az a rádió minden volt csak nem City. Egyébként nem kellett volna rápakolni 6 frekvenciára, hanem meg kellett volna hagyni Böszörményben a 98.9-en. Talán ma is működne.
És a RockFM, a ha jól tudom vagy a 93,5-ön, vagy a 95,6 on működött, egészen 2 hónapig, amikor alami bibit csináltak, ami miatt bezárt a bazár! (Am tudomásom szerint kalóz volt a rock...) :)
A másik hogy a FUN is elvitte 3 frekire a szar műsorát, mégis él még...
Nem volt kalóz.Minek írsz faszságokat? A rock Fm 95.6-on müködött.
 #36737  Szerző: donder
 
Szd96 írta:95.6
Kösz! ;)
 #36729  Szerző: Szd96
 
95.6
 #36725  Szerző: donder
 
NagyBela írta:Pihe!
A City akkor halt meg mikor behozták Debrecenbe. 2002-ig csodálatosan működött amúgy. Utána az a rádió minden volt csak nem City. Egyébként nem kellett volna rápakolni 6 frekvenciára, hanem meg kellett volna hagyni Böszörményben a 98.9-en. Talán ma is működne.
És a RockFM, a ha jól tudom vagy a 93,5-ön, vagy a 95,6 on működött, egészen 2 hónapig, amikor alami bibit csináltak, ami miatt bezárt a bazár! (Am tudomásom szerint kalóz volt a rock...) :)
A másik hogy a FUN is elvitte 3 frekire a szar műsorát, mégis él még...
 #36615  Szerző: nyikolaj
 
Debrecenbe már hülyeség rádiot indítani...(szerintem marketing szempontból se érné meg)
 #36546  Szerző: Z11
 
Feltételezem, hogy a sok frekvencia fenntartása sem lehetett kis pénz. Bár én úgy tudom, 2006 májusában amikor a 95,6 MHz-en elindult a City, az még egy utolsó nagy fellendülés volt.
Egyébként én is nagyon sajnálom, mert annál jobb rádió soha nem is volt, és nem is lesz.

Egyébként tervem, hogy sok év múlva ha összejön az élet, és lesz rá pénzem, szeretném elindítani a második City rádiót =) Jelenleg diák-fejjel csak annyit tehetek, hogy tanulok, de nagyon. Csak így valósíthatom meg az álmaimat.
 #15080  Szerző: NagyBela
 
Pihe!
A City akkor halt meg mikor behozták Debrecenbe. 2002-ig csodálatosan működött amúgy. Utána az a rádió minden volt csak nem City. Egyébként nem kellett volna rápakolni 6 frekvenciára, hanem meg kellett volna hagyni Böszörményben a 98.9-en. Talán ma is működne.
 #14725  Szerző: Pihe
 
Énis sajnálom a City-t egy nagyn jó rádió volt zenével műsorvezetőkkel együtt csak a főnökük tönkrevágta aztán most szétszóródtak itt-ott...
 #14285  Szerző: NagyBela
 
Lazlow!

Debrecenben van 1-2 pár olyan vállalkozó aki időnkét kap egy löketet és úgy dönt, hogy megmutatja a frankót mert azt gondolja, hogy akkora az ötlete hogy megrengeti vele a világot. Aztán meg is mutatják. Ez általában visszafele sül el, de az az érdekes, hogy az évek múlásával ugyanezen emberek formálják a piacot. Ez egy olyan komédia amin helyi szinten nem nagyon röhög az ember. Én pl. közömbössé váltam egy idő után ma már nem lakom ott, de úgy hírlik hogy a helyzet változatlan.

A City-t pedig sajnálom.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32