RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #47944  Szerző: SzD
 
A minden zene után hallható azonosítók feleslegesek. Aki tudja mit hallgat, annak felesleges. Aki meg nem tudja, egyszerűen csak rápillant a rádiója / telefonja / stb. kijelzőjére, és máris tudni fogja. Elég kevés olyan készülék van, ami csak a frekvenciát jeleníti meg.
 #47940  Szerző: benjamin
 
Jani írta:
benjamin írta:A rádió fm 95-ön vagy 2-3 számot leadnak szignál nélkül utna jön egy szignál utána megint lejátsznak vagy 2 számot szignál nélküL.Lehet ilyet Debrecen leghallgatottab rádiójában? :(
Miért?Minden szám után kellene a szignál? :|
De nem túl sok az hogy néha csak a harmadik zenében adnak szignált?
De lehet hogy csak én vagyok igényes.
 #47936  Szerző: Jani
 
benjamin írta:A rádió fm 95-ön vagy 2-3 számot leadnak szignál nélkül utna jön egy szignál utána megint lejátsznak vagy 2 számot szignál nélküL.Lehet ilyet Debrecen leghallgatottab rádiójában? :(
Miért?Minden szám után kellene a szignál? :|
 #47920  Szerző: benjamin
 
A rádió fm 95-ön vagy 2-3 számot leadnak szignál nélkül utna jön egy szignál utána megint lejátsznak vagy 2 számot szignál nélküL.Lehet ilyet Debrecen leghallgatottab rádiójában? :(
 #36758  Szerző: Jani
 
djlacee írta:
Jani írta:Közi Lacce!
Sívesen Jain! :punch:
What?
 #36757  Szerző: djlacee
 
Jani írta:Közi Lacce!
Sívesen Jain! :punch:
 #36756  Szerző: Jani
 
djlacee írta:
a régi fórumon Piheeee írta: Kép
Közi Lacce!
Akkor nem én vagyok a hülye.Jól emlékeztem. :boldog:
 #36754  Szerző: djlacee
 
a régi fórumon Piheeee írta: Kép
 #36753  Szerző: Jani
 
Akkor is kíváncsivá tesz,hogy milyen rock FM müködött a 93.5-ön?
 #36752  Szerző: Jani
 
Én nem tudom,a radiosite mi a faszomért van ki veled,ahogy velem is,de nem is ez a lényeg.A lényeg,a 93.5-ön az Aqva rádió adott.A 95.6-on ment a Rock Fm.Még csak rohadtúl nem volt kalóz.Ez nem lerohanás,az embereket illik úgy tájékoztatni,ahogy történnek a dolgok.Amennyiben nem tudsz valamit,nem szégyen kérdezni azoktól,akik régebben hallgatnak rádiót.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32