RADIOSITE Fórum

  • Tilos Rádió

 #37585  Szerző: Galaxy
 
erogen írta:Az ott legalul gondolom a GAZDASÁGI RÁDIÓ adója lehet.
jól gondolod, az. a komplett alsó rack...
 #37582  Szerző: erogen
 
Az ott legalul gondolom a GAZDASÁGI RÁDIÓ adója lehet.
 #37574  Szerző: Galaxy
 
A jutúbos videón az ajtón bekukkantós kép alapján tudható, hogy az egymáson levő két rack szekrény közül a felső a tilosé amiben fentről lefele sorban egy fekete 1U rackben egy pira32 rds van, alatta egy orban 2200, majd egy rvr tex-20-as adó, és végül egy BHG végfok jön, ami a kinézete alapján lehet 300 vagy 600 wattos, én az előbbire tippelek.
 #37565  Szerző: lali87
 
Nem vitték messzire kb 1km északra és "picit" magasabbra :)...így egész Budapestet és aglomerációját be tudják szórni.....jó minőségben.....
Csepel déli részén tisztán bejön...idáig még monóban is csak néha jött be.....

Ez volt a régi vételkörzet:
Kép
 #37564  Szerző: mgabor
 
Pasa írta:Nem nagyon értem, hogy egy közösségi rádió hogy kaphat ekkora vételkörzetnövelést...? :o
mitől ne kaphatna, helyi engedélye van, nem kisközösségi...
 #37563  Szerző: lali87
 
Nekem az autóban azóta tisztán jön mióta fölvitték a citadellára az adót :D.........mr2-be belever???? Az úzdi adót zavarja???? Mekkora adóteljesítménye van a Tilosnak?????
 #37561  Szerző: Pasa
 
Nem nagyon értem, hogy egy közösségi rádió hogy kaphat ekkora vételkörzetnövelést...? :o
 #37557  Szerző: LuciFerko
 
nálam MR2 jön zajosan :gülü2:
 #37552  Szerző: Zsolt
 
"Ma 12.00-tól új helyről, a Citadelláról sugározza adását a Tilos Rádió!"
:) :)

Itt jócskán javult a térereje. Eddig házon belül, kisrádióval szinte lehetetlen volt normális behozni, most, ha nem is tökéletes, de nem nehéz tisztán behozni.
Új RDS PI: B903 (Kossuth-tal össze fog akadni), RT nincs, PTY 0, TP bekapcsolva.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22