RADIOSITE Fórum

  • Rádió 24 - Dunaújváros - 102.9 MHz

 #37889  Szerző: boly
 
Zsolt írta:
boly írta:Zsolt- Örömmel jelentem ma megjavították helyszínen az rds-t !
Már ki lett kapcsolva a TA.

Üdv,
És tényleg!
Minden elismerésem. ;)
Remélem nem hülyül megint be a ketyere :)
 #37866  Szerző: Zsolt
 
boly írta:Zsolt- Örömmel jelentem ma megjavították helyszínen az rds-t !
Már ki lett kapcsolva a TA.

Üdv,
És tényleg!
Minden elismerésem. ;)
 #37859  Szerző: boly
 
Zsolt- Örömmel jelentem ma megjavították helyszínen az rds-t !
Már ki lett kapcsolva a TA.

Üdv,
 #37770  Szerző: boly
 
Nagy örömmel jelentem mindenkinek!
Ma délután, illetve az esti órákban megoldódik a helyzet!
Egész pontosan le lesz cserélve a berendezés :)
 #37759  Szerző: Richmonde
 
boly írta:
Pasa írta:Gondolkodtam, mit idézzek be, de tanácstalan lettem. Sokmindent lehetett volna, de inkább nem... Röviden, ez botrány! Beleszartok! Ennyi, mert az, hogy az RDS-ben az alarm funkció működik, ezzel azonkívül, hogy a valós funkcióját nem ismeritek, még gondot is okoztok. Ez totális dilettantizmus. Hosszú ideje nem működhet a funkciójának megfelelően, ami nem mindegy. És aki arra jár, a rádiója tök feleslegesen átugrik, mert riadó van! Menjetek a jó... :x
Pasa - Gondolom érted azt a szót, hogy elromlott ? Nem szeretném tovább magyarázni. De ha van egy felesleges RDS coder nálad, akkor szívesen vesszük még megjavítják a mi berendezésünket.

Üdv,
Nekem van egy fölös Gradiens kölcsönbe ha kell.
 #37751  Szerző: boly
 
Pasa írta:Gondolkodtam, mit idézzek be, de tanácstalan lettem. Sokmindent lehetett volna, de inkább nem... Röviden, ez botrány! Beleszartok! Ennyi, mert az, hogy az RDS-ben az alarm funkció működik, ezzel azonkívül, hogy a valós funkcióját nem ismeritek, még gondot is okoztok. Ez totális dilettantizmus. Hosszú ideje nem működhet a funkciójának megfelelően, ami nem mindegy. És aki arra jár, a rádiója tök feleslegesen átugrik, mert riadó van! Menjetek a jó... :x
Pasa - Gondolom érted azt a szót, hogy elromlott ? Nem szeretném tovább magyarázni. De ha van egy felesleges RDS coder nálad, akkor szívesen vesszük még megjavítják a mi berendezésünket.

Üdv,
 #37746  Szerző: radukanorbert
 
Pasa írta:Gondolkodtam, mit idézzek be, de tanácstalan lettem. Sokmindent lehetett volna, de inkább nem... Röviden, ez botrány! Beleszartok! Ennyi, mert az, hogy az RDS-ben az alarm funkció működik, ezzel azonkívül, hogy a valós funkcióját nem ismeritek, még gondot is okoztok. Ez totális dilettantizmus. Hosszú ideje nem működhet a funkciójának megfelelően, ami nem mindegy. És aki arra jár, a rádiója tök feleslegesen átugrik, mert riadó van! Menjetek a jó... :x
Bizonyos információk ismerete nélkül kérlek ne nyilatkozz!
Mint említettem, az RDS-t egyszer már beállítottam, amikor itt jeleztétek. Szombaton boly-al voltunk fent az adónál, hogy ismételten beállítsuk, viszont a konfigurációs felületére nem lehet feljelentkezni. Valószínüleg az RDS coder meghibásodott, amelyet úgy néz ki Murányi Jani megpróbál majd orvosolni. Addig is kérnénk türelmeteket.

Üdv,
Norbi
 #37723  Szerző: Pasa
 
Gondolkodtam, mit idézzek be, de tanácstalan lettem. Sokmindent lehetett volna, de inkább nem... Röviden, ez botrány! Beleszartok! Ennyi, mert az, hogy az RDS-ben az alarm funkció működik, ezzel azonkívül, hogy a valós funkcióját nem ismeritek, még gondot is okoztok. Ez totális dilettantizmus. Hosszú ideje nem működhet a funkciójának megfelelően, ami nem mindegy. És aki arra jár, a rádiója tök feleslegesen átugrik, mert riadó van! Menjetek a jó... :x
 #37659  Szerző: Zsolt
 
boly írta: Véleményem szerint míg nem ismered a pontos okokat, addig nem tudod mi van a háttérben.

Más ! Sajnos a hibával most nem lehet mit kezdeni, mert maga az eszköz (shark) romlott el. Már egyáltalán nem kommunikál a számítógéppel. Tehát senki nem kapcsolta be "csak elromlott"
Az eszköz javítása már nem a mi feladatunk, hanem a karbantartó cég fogja megcsinálni. Mikor ? Ez erősen függ a hiba mértékétől és elsősorban a javítás költségétől. Nem olcsó játékok ezek.
Nem ismerem a pontos okokat és fogalmam sincs mi van a háttérben. De, hogy úgy lettem lepattintva pár hónapja, hogy csak na, az viszont biztos.

De így, hogy végre tudom, hogy ránéztetek, legalább tudom mondani, hogy sajnálom a hibát és drukkolok, hogy mihamarabb megoldás szülessen. :)
 #37645  Szerző: boly
 
Kép

Ha valakit érdekel, ez az eszköz romlott el.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22