RADIOSITE Fórum

  • Állomáshangok

 #37960  Szerző: hdshouter
 
Nightman01 írta:Nevet nem tudok,de a Bp. Nyugatiban ő az állomáshang.. :D
Pont akartam írni én is, mert nekem meg az ő hangja jön be nagyon.
Ő Szalóczy Pál, jó néhány MÁV állomás, a Keleti, Déli, Nyugati Pu. és a BKV metrók bemondó hangja.

Hasonlóan jó volt, a Magyar Rádió valamikori állandó bemondója, Dr. Bőzsöny Ferenc. Na annak van még egy észveszejtő orgánuma! :o
 #37959  Szerző: Nightman01
 
Állomáshang? Nevet nem tudok,de a Bp. Nyugatiban ő az állomáshang.. :D Viccet félre téve.. Nevet szintén nem tudok,de hátha valakinek beugrik.. A viasat 3 indulásánál volt csatornahang,László M. Miksa elődje.. Nagyon illett az a hang az arculathoz..
 #37950  Szerző: Snake
 
De nálam a Bakonyi Bácsi a favorit! :D

Amúgy tud vki árakat? Tán elérhetőségét?
 #37949  Szerző: boly
 
Snake írta:Galamb se rossz (ex deejay)
Jah, mostani Juventus
Persze a deejay kidolgozás sokkal jobb volt.
 #37948  Szerző: Snake
 
Galamb se rossz (ex deejay)
 #37947  Szerző: boly
 
Na erre gondoltam gyerekek ! :)

molnarb - Igen Bakonyi Gabinak jó hangja van, épp nemrég beszéltem vele ilyen dolgokról.

Sajnos viszont a tapasztalatom az, hogy nagyon kecés rádió engedheti meg magának az "ismert" hangokat. Mert nem olcsó játék annyira. Persze függ attól is ki és milyen kapcsolatban van velük. Van akivel közvetlen meg lehet állapodni és akár otthon felmondja. (Bakonyi) De mondjuk Vass Gáborral nem hiszem, hogy lehetne közvetlen.

Attis- Bognár Tamás tényleg nagyon jó, de viszont a TV2-nél nem jó! Valamiért nem hozzák ki ott a maximumot belőle. R1 viszont jó szignálokat csinál és nyilván "dögös" hangzásra törekszik.
 #37932  Szerző: Attis
 
Bognár Tamás - Rádió1...Szerintem ennél jobb orgánumot nem is találhatott volna a Rádió1.
 #37929  Szerző: molnarb
 
Bakonyi Gábor - (ős)Roxy, Rádió Plusz, SztárFM Miskolc
Molnár Balázs - K1
Peller Mariann - K1, RiseFM
Vass Gábor - Rádió6, Rádió Eger, RiseFM
 #37920  Szerző: boly
 
Na ha már sok mindenről van szó, akkor beszéljünk róluk!
Kíváncsi vagyok Nektek kinek a hangja jön be ? Jó lenne ha több vidéki rádió hangjáról is esne szó. Ha írtok egy nevet, tegyétek hozzá melyik rádióban hallható.

pl.
László M. Miksa - Class FM
Kőszegi Ákos - Neo FM
Fülöp Zsolt - Gong Rádió (és még nagyon sok másik adónak)