RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #408  Szerző: Flash
 
hdshouter írta:Nagyon köszi! Már rögtön egy igen jó számot hallottam rajta! :D (Nem tudom a címét, de azt énekli a csaj benne, hogy "I'm gonna break the wall, I wanna break the wall." :D
Sandy vs Dhany - Break The Wall (Diego Donati vs F and A Factor Remix) ;)
 #407  Szerző: hdshouter
 
Nagyon köszi! Már rögtön egy igen jó számot hallottam rajta! :D (Nem tudom a címét, de azt énekli a csaj benne, hogy "I'm gonna break the wall, I wanna break the wall." :D
 #404  Szerző: LuciFerko
 
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_free/risefm.sdp" target="_blank
 #402  Szerző: hdshouter
 
Valaki nem tudna egy direkt linket adni a mobilos adásra? (a stream linkje) Mert pénzem már nincs arra, hogy felmenjek a WAP-ra és onnan kattanjak rá, de szivesen hallgatnám amúgy :D
 #398  Szerző: LuciFerko
 
Flash írta:
Sz. írta:Az még nem jelent semmit, hogy Zsuzsi mit mond, bár van rá halvány esély, hogy Pesten is kapjanak analóg frekit. Nagyon halvány.
Digitálison meg persze minden lehet.
Az biztos, hogy nem szeretnének örökké egy kis, balatoni rádió maradni, mert azért valljuk be, ez a wapos hallgatás szinte egyáltalán nem hoz több hallgatót. Főleg, hogy csak Tré Mobilról lehet hallgatni, ráadásul pocsék minőségben.
ésha nincs EDGE akkor úgysem
 #387  Szerző: Flash
 
Sz. írta:Az még nem jelent semmit, hogy Zsuzsi mit mond, bár van rá halvány esély, hogy Pesten is kapjanak analóg frekit. Nagyon halvány.
Digitálison meg persze minden lehet.
Az biztos, hogy nem szeretnének örökké egy kis, balatoni rádió maradni, mert azért valljuk be, ez a wapos hallgatás szinte egyáltalán nem hoz több hallgatót. Főleg, hogy csak Tré Mobilról lehet hallgatni, ráadásul pocsék minőségben.
 #384  Szerző: Sz.
 
Az még nem jelent semmit, hogy Zsuzsi mit mond, bár van rá halvány esély, hogy Pesten is kapjanak analóg frekit. Nagyon halvány.
Digitálison meg persze minden lehet.
 #383  Szerző: Flash
 
A RiseFM fórumáról egy idézet: "...na meg foghatóak lesztek itt Budapest körzetében is,amit Zsuzsi mondott, hogy folyamatban van." Csak elkotyogják magukat. Úgy látszik, tényleg készülnek egy pesti frekire is.
 #300  Szerző: Flash
 
Azt figyeltem meg, hogy minden új hónap első hétfőjén frissítik a rotációt kb 20-30 zenével. Majd 1-2 nap után lecsökken ez a sok új zene a harmadára. Hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom. Hétfőn is annyi fasza zenét hallottam, most meg már csak néhányat hallok közülük. Valaki árulja el nekem ennek az értelmét!
 #163  Szerző: tomee
 
Flash ez egy hatalmas nagy hülyeség, hogy a RISE-on lévő zenék sehol máshol nem mennek. Magyarországon lehet, de bennem speciel él a gyanú, h a Jován szokott ASOT-ot is hallgatni, és sok zenét onnan vesz át. Ugyanakkor én ezt nem nevezném lopásnak sem, mert mindenkinek kell legyen egy zenei forrása.
  • 1
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 470