RADIOSITE Fórum

  • Klasszik Rádió

 #6018  Szerző: djlacee
 
Eladni nem tudják, mivel a frekvenciapályázat idegen nyelvű közszolga műsorra vonatkozott.
FM4 ? ;)
 #6011  Szerző: mg
 
davidjejee írta:Én a kivonulással kapcsolatba egyet nem értek. Mégpedig azt, hogy miért nem hoztak létre egy céget, ami ezt a frekit működteti vagy ha létre is hoztak, akkor miért nem adják el több 10 millióért?
Mert vevő az lenne rá!
lehet, hogy azért, mert ez nem a Kovács & Társa Mélyépítő és Műsorszóró Kft., hanem a BBC és a Radio France International. ;)
 #6010  Szerző: Sz.
 
davidjejee írta:Én a kivonulással kapcsolatba egyet nem értek. Mégpedig azt, hogy miért nem hoztak létre egy céget, ami ezt a frekit működteti vagy ha létre is hoztak, akkor miért nem adják el több 10 millióért?
Mert vevő az lenne rá!
Létrehoztak (különben nem pályázhattak volna): Aeriel Kft.
Eladni nem tudják, mivel a frekvenciapályázat idegen nyelvű közszolga műsorra vonatkozott.
 #6005  Szerző: davidjejee
 
Én a kivonulással kapcsolatba egyet nem értek. Mégpedig azt, hogy miért nem hoztak létre egy céget, ami ezt a frekit működteti vagy ha létre is hoztak, akkor miért nem adják el több 10 millióért?
Mert vevő az lenne rá!
 #5844  Szerző: systhema
 
A BBC-RFI páros nem kéri a 2009. novemberében lejáró szerződésének hosszabbítását az ORTT-től. A feltételezett ok: spórolás. Az RFI a romániai szerkesztőségének kivételével valamennyi külföldi szerkesztőségét bezárja. Átszerveznek és hat idegennyelvű adást is megszűntetnek, alacsony hallgatottsági adatokra hivatkozva. Gondolom ez lehet az oka annak, hogy legkésőbb egy év múlva bekussol Pesten és környékén a 92,1 ugyanakkor a magyar frekvenciájuk megszüntetésének és a piacról való kivonulásuk okait állítólag az ORTT-nek sem sikerült megtudnia.
 #4159  Szerző: t
 
Sz. írta:7.
akkor végképp nem tudom, mi a búbánat rettenetes satöbbisatöbbisatöbbi bajuk van, de ha én RFI meg BBC lennék, bemennék a sóhivatalba, hogy "szia, én A Közszolgálati Média vagyok, te ki az anyám vagy és miért szórakozol?"

igaz is, egy ország fővárosába, ahová üzletemberek meg befektetők jönnek, mi a francnak angol és francia nyelvű adás, fölösleges. esetleg még az okozhat erekciót, hogy elmondhatják magukról a mélyentisztelt tagok, hogy ők akkora emberek, hogy a BBC-nek meg az RFI-nek is nemet mondhatnak...
 #4153  Szerző: Sz.
 
téeszelnök írta:7 vagy 12 év jár le?
7.
2009. november 09-én járna le egész pontosan.
téeszelnök írta:megmondom én, mijüket kéne nekik meghosszabbítani, ami miatt ilyen frusztráltak :lol:
Olyanuk biztos nincs... mindegy, legalább nem szaporodnak tovább :D
 #4150  Szerző: t
 
7 vagy 12 év jár le?

amúgy ez most az új játékszer, a meghosszabbítom-nemhosszabbítommeg
megmondom én, mijüket kéne nekik meghosszabbítani, ami miatt ilyen frusztráltak :lol:
 #4148  Szerző: Sz.
 
Majd kiderül...
 #4143  Szerző: Pasa
 
Sz. írta:Nem újítják meg ortt-ék a jogosultságot állítólag.
Miért?
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15