RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #44322  Szerző: donder
 
Mauro írta:Szerintem az összes ma gyártott TV-ben van már automatikus hangerőszabályzó.
Meg kell hogy cáfoljalak! A Samsung TV-nkben, pl nincs! És 2009-ben volt gyártva... (Ezzel csináltam az egyik TVDX-emet!)
 #44309  Szerző: Mauro
 
Szerintem az összes ma gyártott TV-ben van már automatikus hangerőszabályzó.
 #44299  Szerző: Pasa
 
Ezért jó a Samsung tévé, abban van automatikus hangerőszabályzó. :yes:
 #44297  Szerző: Zeegee22
 
Nem tudom minek kellett az AXN-nek is átvenni azt a hülye szokást, hogy a műsort alig hallani a reklámnál meg kiugrik az ember az ágyból annyira ordít... :shoot:
 #42902  Szerző: mlaszlo
 
Megújul az AXN Sci-Fi!

Megújul a hat közép-európai országban sugárzó AXN SCI-FI arculata, hogy kifejezze a tévécsatorna tartalmi változásait.

Miközben az AXN SCI-FI eddig kizárólag sci-fi sorozatokat tűzött műsorára, mostantól szélesíti műfaj- és programkínálatát, és a jövőben népszerű misztikus és természetfeletti témájú szériákat is láthat majd itt a néző.
 #42047  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta: Anime egyáltalán nem illik csatorna profiljába. :x
Minek adnak egyáltalán Animet?
Sajnos ez a csatorna tulajdonosának döntése volt. Az AXN Sci-fi-ra kerültek anime-k, míg az Animax-ra AXN-es műsorok pl. Amazing Race.
Szerencsére most az AXN Sci-fi-on eléggé lecsökkentették az anime sorozatok műsoridejét.
Ezt tudtam. Csak nem értem minek hoz ilyen döntéseket? :(
 #42038  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Anime egyáltalán nem illik csatorna profiljába. :x
Minek adnak egyáltalán Animet?
Sajnos ez a csatorna tulajdonosának döntése volt. Az AXN Sci-fi-ra kerültek anime-k, míg az Animax-ra AXN-es műsorok pl. Amazing Race.
Szerencsére most az AXN Sci-fi-on eléggé lecsökkentették az anime sorozatok műsoridejét.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13