RADIOSITE Fórum

• Adótornyok

#46078  Szerző: csokie

Üdv!
10:04 kor a Széchenyi-adók 2 percre leálltak. Ja és a rádió felhangosodott és a klubrádióra ugrott át :D
Csak nem bevágott a toronyba? Mert csúnya eső volt az előbb.
 #46009  Szerző: Mipi

Hali!

Tegnap a Szentesi toronynál is volt valami mert bekapcsoltam a NEO -t és RDS nem volt meg kicsit sistergett. Áttettem az MR2 -re és ott is ugyanaz volt a helyzet. Utána megnéztem a kocsiban is és ott is gyengén jöttek a Szentesi adók. Ma már megjavult az összes!
 #45445  Szerző: Máté

A 93.9 már tegnap is sokkal gyengébben ment mint a többi kabhegyi.
 #45443  Szerző: SzD

Nem lehet, hogy azért, mert tartalékról mennek? Gondolom a vihar kicsit bekavart.
 #45429  Szerző: LuciFerko

Kabhegyen valami gáz van:

102.3 MR 1 - 46 dB
93.9 MR2 - 40 dB
105.0 MR3 - 60dB
100.5 Class - 63 dB
107.2 Neo - 58 dB

az MR2 kabhegyi adójáról egyből el is ugrik az AF, vagy a pécsire vagy a pestire.
 #44387  Szerző: Pasa

djlacee írta:szlovákok ordítanak, legalábbis a FUNRADIO, EUROPA2, EXPRES, SRO1 biztosan
Persze az is lehet, hogy a pozsonyi toronyból tényleg úgy szólnak. Itt Poprád és Beszterce is nagyjából rendben van, bár vannak különbségek. A 97,6-on a Hey hangos kicsit.
 #44384  Szerző: Snake

A Roxy meg ku*va halk még a Rise vagy a Rádió1hez képest is.
 #44383  Szerző: djlacee

Pasa írta:
djlacee írta:A szlovák rádiókat arról lehet felismerni, hogy ordítanak
Pont, hogy nem. Pl. a 104,3 kimondottan halk.
Ez érdekes, nekem úgy tűnt fel hogy az osztrák rádiók rendkívül halkak, a magyarok azok kb rendben vannak és a szlovákok ordítanak, legalábbis a FUNRADIO, EUROPA2, EXPRES, SRO1 biztosan
 #44381  Szerző: Pasa

djlacee írta:A szlovák rádiókat arról lehet felismerni, hogy ordítanak
Pont, hogy nem. Pl. a 104,3 kimondottan halk.
 #44376  Szerző: csattila

A szlovák rádiókat arról lehet felismerni, hogy ordítanak

...és némelyik nagy kása és 1dB dinamikatartománnyal rendelkezik.
én ilyen rádiót pont nem találtam/hallgattam. De biztos van olyan rádió, ami így van beállítva.
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 78