RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #48657  Szerző: Zoey
 
Johnny írta:
benjamin írta:A Miskolci pályázók közül az egyik miskolci és egyben kereskedelmi. :D Történhetnek még csodák hogy miskolcon lesz egy HELYI és egyben kereskedelmi rádió.
Minden esetre mi készen állunk egy piacvezető helyi rádiót csinálni.
(persze nem az epret nagyban!)
Na igen, ez lett volna a kérdésem. És örülök neki, hiszen bár sok embernek bejön az Eper zenei stílusa, míg kisközként ok, lehet, egy helyi kereskedelmiként már lehet necces lenne. Vagy inkább úgy fogalmazok, nehezebb vállalkozás, mint pl. egy CHR rádió. De amúgy szurkolok nektek! :)
 #48631  Szerző: Johnny
 
benjamin írta:A Miskolci pályázók közül az egyik miskolci és egyben kereskedelmi. :D Történhetnek még csodák hogy miskolcon lesz egy HELYI és egyben kereskedelmi rádió.
Én is bízom benne, hogy a Testület látja hogy a városnak kell egy helyi média. Ami informál, és összetartja a közösséget. Én bizakodó vagyok.
Már-már túl optimistán is érzem a dolgokat :yes:
Minden esetre mi készen állunk egy piacvezető helyi rádiót csinálni.
(persze nem az epret nagyban!)
 #48544  Szerző: benjamin
 
A Miskolci pályázók közül az egyik miskolci és egyben kereskedelmi. :D Történhetnek még csodák hogy miskolcon lesz egy HELYI és egyben kereskedelmi rádió.
 #48518  Szerző: nyikolaj
 
A Radio sound konzorcium és a Radio sound kft(ami derecskei székhelyként van elkönyvelve)az nem ugyanaz?
 #48517  Szerző: nyikolaj
 
A radiosund konzorcium,és az Obs kft nekem ismeretlen.
Nektek?
Egyébként kicsit csalódtam a Hangforrás kft-ben,mert miskolci lévén nem adott le pályázatot! :cry:
 #48495  Szerző: Zoey
 
ravasz írta:Olvasd el figyelmesebben, június 14: nyilvános meghallgatás!
Még messze van a leadási határidő, sőt, ki sincs tűzve, hogy mikor lesz!
Ok, ezt benéztem. Amúgy a nyilvános meghallgatás mit takar?
 #48494  Szerző: ravasz
 
Olvasd el figyelmesebben, június 14: nyilvános meghallgatás!
Még messze van a leadási határidő, sőt, ki sincs tűzve, hogy mikor lesz!
 #48492  Szerző: Zoey
 
Pozitívan csalódtam az ORTT-ben, feltették a benyújtott pályázók sorát a honlapjukra, elég hamar. Lehet találgatni, ki kicsoda. Mindenesetre fájdalmas látnom, hogy összvissz egy miskolci van köztük (a Rádió Eper címével). Link:
http://ortt.hu/hirek.php?hir_id=535
Viszont a 14-éig benyújtott pályázók még mindig nincsenek fent. Vagy csak én gondolom hogy kell ilyennek lennie? Erre gondolok amúgy:
http://ortt.hu/hirek.php?hir_id=531
 #48456  Szerző: padi007
 
Sziasztok!

Tudtok valamit a gyöngyösi 102,2-ről?
Az ORTT honlapján a pályázati eljárás aktuális helyzeténél írják, hogy a Testület döntött a pályázati eljárás megindításáról, valamint a jogosultságok műszaki paramétereinek nyilvános meghallgatása 2010. március 22-én lesz (ami már rég megvolt)
 #48408  Szerző: donder
 
nyikolaj írta:És vajon a debreceniek melyiknek drukkolnak majd?(94.4)
Európa vagy Mária?
Mária vagy Európa?
Nagyon remélem hogy az Európa...
  • 1
  • 178
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 192