RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #48589  Szerző: djlacee
 
Metro FM most is van, UPC kábelen, szintén Nyíregyházán.
 #48588  Szerző: nyikolaj
 
Szerintem is ez lehet a dologban.
Sőt!Tovább megyek!Szerintem a Gold megszünése is hozzá tett a változáshoz!
Szerintem a Metro fm jobban hangzana...(már most)
 #48584  Szerző: SzD
 
Nem lehet, hogy azért, mert anno még csak retro zenéket játszottak? Csak aztán arculatot váltottak, de a név maradt a régi...
 #48583  Szerző: jimmer
 
centerweb írta:Új stúdió és adáslebonyolító a Retro Rádióban: http://pidro.hu/?action=new&newid=17

azért a jó kis digit behringer ddx megmaradt, ennek örülök. kár, hogy ők nem használják a digitális interfészt. de még így is jó kis pult ilyen célra. na és persze nem több misi. :)
 #48575  Szerző: Jani
 
Pasa írta:Csak azt mondja meg valaki, ennek miért "Retro Rádió" a neve? Évek óta nem értem... :S
Ez már felvetődött bennem is. :) Túl sok néhány éves zene megy ott,így nem értem miért éppen Retro.
 #48574  Szerző: Pasa
 
Csak azt mondja meg valaki, ennek miért "Retro Rádió" a neve? Évek óta nem értem... :S
 #26812  Szerző: digitibi
 
srb56 írta:
LAZLOW írta:
Andrew5 írta:egy érdekes dolog vajon az europa rádió logója mit keres a retró weboldalán? :(
Oda lett téve! :lol: Amúgy nem tudom, passz...
Ha minden igaz, van köztük valami együttműködési szerződés, vagy mifene. Hátha jön valaki okosabb, aki benne van a mély vízben és felvilágosít minket. Amúgy meg a Retro egy qrva jó rádió :D
Szerintem is csak az a kár hogy nincs otthon netem hogy hallgassam, és Szamosszegen a 103.9-en nincs RDS és nincs Stereo jel se mikor rá jön meg zavarja valami Román, Ukrán illetve Szlovák Rádió is. Ezt nem lehet valyon ki küszöbölni?És azt is megoldani hogy legyen RDS ill sztereóba szóljon csak 2-3 km-re vagyok a vételkörzeten kívűl.
 #26811  Szerző: digitibi
 
Szassztok műszaki kérdéseket lehet itt feltenni?
 #22194  Szerző: nyikolaj
 
De miért kellett, a 103.9-re kimérni.A 103.5 Danu nem zavarja be?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19