RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #50942  Szerző: Zoey
 
ravasz írta: "Talált", azaz kerestetett frekik. Nem önszántából pályáztatta meg őket az ORTT.
Gondoltam, hogy nem ilyen kedvesek ;)
 #50941  Szerző: Szd96
 
És vajon mi van a miskolci 101.6-al? :roll:
 #50936  Szerző: ravasz
 
Zoey írta:
djlacee írta:Na és most jött el az Egerszeg Rádió és a N-JOY halála, hogy 3 pályáztatott freki van Zalaegerszegen :hehe:
Tényleg! :o Duuuurvaaa......
Ezeken ment korábban valami, vagy teljesen új frekvenciák? Hogy lehet, hogy egy ilyen kisebb városban 3 új frekvenciát pályáztatnak most így hirtelen???????
"Talált", azaz kerestetett frekik. Nem önszántából pályáztatta meg őket az ORTT.
 #50932  Szerző: djlacee
 
Tényleg, alig 2 és félezerrel nagyobb, mint Sopron, itt mégsincs egy pályáztatott frekvencia sem.
 #50931  Szerző: Zoey
 
djlacee írta:Na és most jött el az Egerszeg Rádió és a N-JOY halála, hogy 3 pályáztatott freki van Zalaegerszegen :hehe:
Tényleg! :o Duuuurvaaa......
Ezeken ment korábban valami, vagy teljesen új frekvenciák? Hogy lehet, hogy egy ilyen kisebb városban 3 új frekvenciát pályáztatnak most így hirtelen???????
 #50926  Szerző: djlacee
 
Na és most jött el az Egerszeg Rádió és a N-JOY halála, hogy 3 pályáztatott freki van Zalaegerszegen :hehe:
 #50923  Szerző: Zoey
 
"Püspökladány 91,8 MHz, Veszprém 103,1 MHz, Zalaegerszeg 95,1 MHz, Zalaegerszeg 95,8 MHz, Békéscsaba 98,4 MHz, Székesfehérvár 103,8 MHz, Szombathely 97,7 MHz, Tihany 105,7MHz, Törökbálint 97,6 MHz, Hatvan 97,4 MHz, Százhalombatta 88,4 MHz + Zsámbék 88,4 MHz, Mosonmagyaróvár 99,7 MHz, Celldömölk 92,5 MHz, Sárvár 95,2 MHz, Mór 92,9 MHz, Keszthely 93,4 MHz, Pápa 90,8 MHz, Zalaegerszeg 88,3 MHz"

Holnap közel 20 frekvenciára nyújtanak be remélhetőleg sok-sok pályázatot. Reméljük, az ORTT publikálja majd ezeket weboldalán...
 #49588  Szerző: padi007
 
Gyurii91 írta:Valaki tud valamit a békéscsabai 98.4-ről??? :roll:
Legfrissebb hírek ezzel kapcsolatban:

Az ORTT honlapján olvastam, hogy pályázati ajánlatot 2010. július 29-én csütörtökön lehet benyújtani a Testület címén!
 #48886  Szerző: Zoey
 
Meg tudná nekem valaki írni, hogy melyik rádióban készülnek a Hírháló Magyarország, Hírcentrum Média hírei, vagy ezek kimondottan rádiós hírszolgálatként működő különálló vállalkozások budapesti központtal?
És a Studio Maxról mit lehet tudni (nem vagyok biztos a nevében)? Ezekhez hasonló vállalkozások vannak még, amik elég sok rádió részére nyújtanak ilyen szolgáltatásokat?
 #48702  Szerző: nyikolaj
 
Nem lenne ideje egyébként előszedni az ortt-nek a volt Goldos frekiket?
106.5(Miskolc),102.6(Ny.h)
Az tény,hogy anno a debrecenit kicsit hamarabb lekapcsolták azért is lett gyorsabban megpályázva.(és lesz majd azon a frekin Mária,vagy Európa)
De azóta én egy böfögést se hallottam,hogy mi lesz ezekkel a frekikkel...
  • 1
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180
  • 181
  • 192