RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #51158  Szerző: ravasz
 
Zoey írta:Fel vannak téve az ORTT honlapra a pályázók:
http://ortt.hu/hirek.php?hir_id=544
http://ortt.hu/hirek.php?hir_id=543

Vannak érdekességek, és persze most is lehet találgatni, melyik név mögött ki rejtőzik... Tippek? (pl. Szamba Rádió?)
A Szambának lehet köze talán a Rádió1-hez, ami (Pécsett) Mambó Rádió Kft... Nagyon hasonló név, persze lehet, hogy véletlen.
 #51157  Szerző: LuciFerko
 
a Fehérvéri 103.8-ra az egyik 100%, hogy a Kék Duna. Ugyanis tudtommal ők kerestették a frekit.
 #50981  Szerző: LuciFerko
 
MR1 van külön ZEG-en, 102.6 :shock:
 #50958  Szerző: Pasa
 
20 km-re van Vasvár (Hegyhátsál), onnan van MR1, MR2, MR3 és Neo FM, egyedül a Classnak nincs adója az országosak közül. Helyben meg Egerszeg Rádió.
Országos kereskedelmi rádió nem lehet helyi frekin amúgy, úgyhogy ezek helyi vagy hálózatos rádiók lesznek (én utóbbira tippelek).
 #50953  Szerző: nyikolaj
 
Az meg egy dolog,hogy Z.egerszegen 3 pályáztatott freki is van kiírva,de ott nincsenek országos rádiók tudtommal....
Pontosabban fogalmazva,csak beszól ha jól tudom a Kab-hegyről?(ha nem jól tudom,akkor kövezzetek meg :) )
A lényeg,hogy a megyészékhelyen nincs helyi frekijük,és szerintem 3 frekiből 2 országos rádió lesz.Vagy valamilyen tematikus(Klub,Mária :) )
de tutti nem helyi-városi rádióknak lesznek a frekik....
 #50952  Szerző: nyikolaj
 
Szerintem,hamarosan szelektálni kéne a pályázatokat.(101.6)
Persze kérdéses,hogy mennyire aktív az ortt...?
Megsúgom halkan,hogy szerintem Miskolc ebben is szerencsétlen,mert tutti elfog húzódni a dolog,mivel össze visszaság van most a szegény orrtt-nél... :unott: Október-novemberi indulásnál ne várjunk korábbit!
A másik meg az,hogy majd akkor koppanunk,ha a Klub,vagy az R1 lesz! :sealed:
Én inkább az ezer éve indulni akaró kisközökre vagyok már kivi!
Na és ne feledjük el,hogy van még Miskolcnak egy 106.5-ös freki ;)
Erre is kíváncsi vagyok,hogy mikor veszik már elő?
 #50942  Szerző: Zoey
 
ravasz írta: "Talált", azaz kerestetett frekik. Nem önszántából pályáztatta meg őket az ORTT.
Gondoltam, hogy nem ilyen kedvesek ;)
 #50941  Szerző: Szd96
 
És vajon mi van a miskolci 101.6-al? :roll:
 #50936  Szerző: ravasz
 
Zoey írta:
djlacee írta:Na és most jött el az Egerszeg Rádió és a N-JOY halála, hogy 3 pályáztatott freki van Zalaegerszegen :hehe:
Tényleg! :o Duuuurvaaa......
Ezeken ment korábban valami, vagy teljesen új frekvenciák? Hogy lehet, hogy egy ilyen kisebb városban 3 új frekvenciát pályáztatnak most így hirtelen???????
"Talált", azaz kerestetett frekik. Nem önszántából pályáztatta meg őket az ORTT.
  • 1
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180
  • 181
  • 193