RADIOSITE Fórum

• A rádiós piac

#51301  Szerző: tom1208
 2010.08.01. 21:07
[/quote]
Ok, akkor csak nekem van mindig ilyen szerencsém Norbihoz :)
De amúgy én a miskolci Juventust mondom. Vagy ez helytől független, mert egy időben mindenhol ugyanazok a hírhálósok mennek?[/quote]

A miskolci Juventuson én hétvégén szoktam hallani ilyen híreket(itt is hallottam már Bakos Ágnest :) ), hétköznap pedig Berényi Attilát illetve az ottani hírszerkesztőt...jut eszembe. azon a mikrofonon kicsit állíthatnának. elég furán szól :D
 #51299  Szerző: Zoey
 2010.08.01. 21:05
djlacee írta:Juventuson legjobb volt, mikor a műsorvezető hírek után: "Köszönjük a híreket, Norbert" viszont Gaál-Tóth András mondta a híreket :lol:
Jaja, ilyet én is hallottam :) Fura...
Mondjuk sok helyen meg kivágja a rádió a megrendelt anyagból a bemutatkozás, elköszönő részt, a hallgatók tisztában sincsenek a hírolvasó nevével...
(nem mintha annyira érdekelné őket, de azért ennyi járna nekik)
 #51298  Szerző: Zoey
 2010.08.01. 21:01
tom1208 írta:
Zoey írta:
drkotasz írta:A Hírcentrumos hírek csak szerintem túlartikuláltak-énekeltek?... :blush:
Én azokat nem nagyon ismerem, úton-útfélen a Hírhálót hallom, ami viszont nekem tetszik.

És ehhez kapcsolódva: van, hogy egy-egy rádió konkrét személyt rendel meg egy ilyen hírszolgáltatón belül vagy ilyet már nem választhatnak? Csak mert pl. Juventuson, vagy a Radio Focuson mindig Pohl Norbertet hallom, holott más rádiókban mond hírhálós híreket Bakos Ágnes, Nyikos-Papp Noémi és Gaál-Tóth András is...
Én a Juventuson már hallottam Bakos Ágnest és Gaál-Tóth Andrást is :)
Ok, akkor csak nekem van mindig ilyen szerencsém Norbihoz :)
De amúgy én a miskolci Juventust mondom. Vagy ez helytől független, mert egy időben mindenhol ugyanazok a hírhálósok mennek?
 #51297  Szerző: djlacee
 2010.08.01. 20:59
Juventuson legjobb volt, mikor a műsorvezető hírek után: "Köszönjük a híreket, Norbert" viszont Gaál-Tóth András mondta a híreket :lol:
 #51295  Szerző: tom1208
 2010.08.01. 20:58
Zoey írta:
drkotasz írta:A Hírcentrumos hírek csak szerintem túlartikuláltak-énekeltek?... :blush:
Én azokat nem nagyon ismerem, úton-útfélen a Hírhálót hallom, ami viszont nekem tetszik.

És ehhez kapcsolódva: van, hogy egy-egy rádió konkrét személyt rendel meg egy ilyen hírszolgáltatón belül vagy ilyet már nem választhatnak? Csak mert pl. Juventuson, vagy a Radio Focuson mindig Pohl Norbertet hallom, holott más rádiókban mond hírhálós híreket Bakos Ágnes, Nyikos-Papp Noémi és Gaál-Tóth András is...
Én a Juventuson már hallottam Bakos Ágnest és Gaál-Tóth Andrást is :)
 #51293  Szerző: Zoey
 2010.08.01. 20:45

#51280  Szerző: drkotasz
 2010.08.01. 16:03
A Hírcentrumos hírek csak szerintem túlartikuláltak-énekeltek?... :blush:
 #51277  Szerző: SzD
 2010.08.01. 15:35
Zoey írta:A Hírcentrum honlapján fent van, hogy mely rádiók igényelnek tőlük hírszolgálatot, de nagyjából nem tudná valaki leírni, hogy a Hírhálós hírek hol hallhatóak (tudok néhányat, de nem mindet)? Valamint MTI-s hírszolgálat hol szól?
MTI hírszolgálat van pl. a RádióQ-n, és hétvégente a Fehérvár Rádión.
 #51276  Szerző: Zoey
 2010.08.01. 15:33
A Hírcentrum honlapján fent van, hogy mely rádiók igényelnek tőlük hírszolgálatot, de nagyjából nem tudná valaki leírni, hogy a Hírhálós hírek hol hallhatóak (tudok néhányat, de nem mindet)? Valamint MTI-s hírszolgálat hol szól?
 #51240  Szerző: drkotasz
 2010.07.31. 21:45
Zoey írta:addig ok, hogy van nyilvános meghallgatás frekvencia-pályáztatás ügyben, aztán van pályázat-benyújtási határidő, de ezek után hogy zajlanak a dolgok? Meddig kell pl. várni, hogy ezeket a benyújtott pályázatokat kiértékeljék (erre is kiírnak majd ülésnapot?), hogyan zajlik ez, és mikor hirdetnek nyertest?
akhaz írta:nem tudjátok mikor lesz döntés a szegedi 87,9-s frekiről?
Váááár-jáááá-tok már meg, hogy legyen új hírközlési- és médiahatóság, meg annak döntéshozó testülete, addig ha ötvenszer kérdezitek meg, akkor se lesz semmi... :)
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 145

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.