RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #53155  Szerző: LuciFerko
 
szerintem nem a hangja miatt van ott, máshogy érte ezt el :sealed:
 #53153  Szerző: orrhang
 
Gyerekek!! Ez a Molnár Gina nem tudom mért és hogyan került az FM95-be, de ettől még a Juventus Plusz is sokkal jobb volt!!!! Azon kívül, hogy a hangja miatt jól meg...nám, szakmailag nem sok keresnivalója van itt. Kíváncsi vagyok mikor fogják ezt észrevenni és váltani. A hülye témái, ami egy kisköz rádióban is gyerekes lenne, meg a technikai nemtudása valami félelmetes.
Ma: 13:13: zene vége, 10 mp csend, reklám záró szignál, 5 mp. csend, reklám eleje szignál, reklámok.
Visítós hang. Szeret(t)em a Rádió FM95-öt, sőt szakmailag a legjobbnak tartottam, de mióta ez a csaj ott van, inkább kerülöm a 10-14-ig sávot.
 #48548  Szerző: Snake
 
benjamin írta: Kinek milyen az ízlése. :)
Másnak legalább van ;)
 #48542  Szerző: benjamin
 
Jani írta:
benjamin írta:Szerintem a rádió fm 95 csak zeneileg jó.(sőt kimagasló)De a műsor nagyon amatőr.
Ízlések és pofonok.Pont te voltál az,aki jóval gyengébb rádiót és műsorvezetőit dicsértél.
Kinek milyen az ízlése. :)
 #48529  Szerző: nyikolaj
 
A rádió úgy jó ahogy van!Ízig vérig helyi...Rendben van az!
Egyébként a 93.3 mhz itt Borsodban is szépen jön.(bizonyos helyeken)
 #48528  Szerző: Jani
 
benjamin írta:Szerintem a rádió fm 95 csak zeneileg jó.(sőt kimagasló)De a műsor nagyon amatőr.
Ízlések és pofonok.Pont te voltál az,aki jóval gyengébb rádiót és műsorvezetőit dicsértél.
 #48522  Szerző: benjamin
 
Szerintem a rádió fm 95 csak zeneileg jó.(sőt kimagasló)De a műsor nagyon amatőr.
 #48481  Szerző: Jani
 
Igen.Én viszont az ilyen felméréseknek nem igazán hiszek.Megkérdeznek pl. 1000 embert,hogy te melyik rádiót hallgatod.Ugye a 93.3-on Hajdúnánáson is fogható.Ott nem kérdezik meg az emberektől,melyik rádiót hallgatja.
 #48444  Szerző: centerweb
 
Jani írta:
benjamin írta:
Snake írta:Mennyél toborozz hallgatót nekik, külföldről is
Az híányozna még!Örülök hogy a rádió ilyen helyzetben van.
Miért örülsz neki annyira?Szívesebben hallgatnál inkább Mariska Rádiót a helyén? :blush:
Honnan veszed,hogy lecsökkent a hallgatottság?
Sajnos a hallgatottság csökkenés igaz, a helyiradiok.hu-n megtekinthetőek a májusi adatok.
 #48440  Szerző: Ghee
 
:lol:
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 32