RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #53522  Szerző: donder
 
nyikolaj írta:Akkor már nincs az fm95-ön juventus műsorsáv?
Mert ha jól tudom,a hölgy pont 10:00-14:00 között van.
Vagy rosszul tudom?
Egy ideje én sem hallom... Am jól tudod!
 #53503  Szerző: nyikolaj
 
Akkor már nincs az fm95-ön juventus műsorsáv?
Mert ha jól tudom,a hölgy pont 10:00-14:00 között van.
Vagy rosszul tudom?
 #53493  Szerző: orrhang
 
én ezt akkor hiszem, majd ha látom... Technikusokat már rég nem alkalmaznak kereskedelmi rádióban. Arra van az adásvezérlő. Nautilust használni, meg mellette egy vagy két potit tologatni nem kéne, hogy nagy ördöngősség legyen, pláne úgy, hogy ahogy hallom Ginácska álélőben dolgozik!
 #53490  Szerző: Andrew5
 
Hallgassátok amíg tudjátok, mert mariska lerendezi az fm95-t. Lejár decemberben a jogosúltság és úgy "döntöttek" nem maradhat....

Gina meg igen szép teremtés, a technika kicsit messze van tőle, a hangaj viszont jó. Egy technikus srác kéne hozzá. A téma meg olyan amilyen....
A fun ban volt onnan került ide. Azelőtt meg a böszörményi Abakuszban volt. ;)
 #53202  Szerző: orrhang
 
Most voltunk Debrecenben a hosszú hétvégén, és mindenhol de tényleg mindenhol az FM95 szól. Még Balmazújvárosban is a strandon. Debrecenben, étteremben, boltban, stb. Akkor nem lehet ez rossz rádió. M3-as felhajtóig lehet fogni kocsiban. Nem rossz. Zenei kínálata meg hiányzik a BP-i éterből. Jó volt régen nem hallott számokat újra hallani.
Bizony , hogy jó rádió, ha visszaolvasol pár hozzászólást, akkor kiderül, hogy mi is ezt mondtuk. A probléma itt egyetlenegy, új emberrel van.
Debreceni vagy honfitársam? És nem is mondod?
Hát, ööö,... inkább vándorcig.y :) viccet mellőzve töltök egy kis időt itt, egy kis időt ott. Most épp Debrecenbe sodort a szél, immáron 2 éve.
 #53196  Szerző: csokie
 
Most voltunk Debrecenben a hosszú hétvégén, és mindenhol de tényleg mindenhol az FM95 szól. Még Balmazújvárosban is a strandon. Debrecenben, étteremben, boltban, stb. Akkor nem lehet ez rossz rádió. M3-as felhajtóig lehet fogni kocsiban. Nem rossz. Zenei kínálata meg hiányzik a BP-i éterből. Jó volt régen nem hallott számokat újra hallani.
 #53179  Szerző: donder
 
Debreceni vagy honfitársam? És nem is mondod? :D
 #53166  Szerző: orrhang
 
95.0 Debrecenben
 #53161  Szerző: mimi
 
orrhang írta:jól meg...nám
Más nem lehetett így ezzel? :D
 #53160  Szerző: donder
 
orrhang írta:Gyerekek!! Ez a Molnár Gina nem tudom mért és hogyan került az FM95-be, de ettől még a Juventus Plusz is sokkal jobb volt!!!! Azon kívül, hogy a hangja miatt jól meg...nám, szakmailag nem sok keresnivalója van itt. Kíváncsi vagyok mikor fogják ezt észrevenni és váltani. A hülye témái, ami egy kisköz rádióban is gyerekes lenne, meg a technikai nemtudása valami félelmetes.
Ma: 13:13: zene vége, 10 mp csend, reklám záró szignál, 5 mp. csend, reklám eleje szignál, reklámok.
Visítós hang. Szeret(t)em a Rádió FM95-öt, sőt szakmailag a legjobbnak tartottam, de mióta ez a csaj ott van, inkább kerülöm a 10-14-ig sávot.
Sajnos egyet kell értenem! Amúgy hol hallgatod? 95.0, 93.3, vagy a neten?
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 32