RADIOSITE Fórum

  • Nemzetiségi Rádió

 #2078  Szerző: csabyke
 
Előbb alakítottam volna ki egy MR6 CCIR FM hálózatot mint1 MR1 hálózatot - de komolyan... Az MR1 kibírta volna még egy jódarabig 540kHz -n és a maradék MW csatornán

Az MR6ra viszont ráférne szerintem egy kis marketing. Minden magára valamit is adó állami rádiónak van normális regionális hálózata - de nekünk csak ilyen csonka - egész nap MR1et meg ismétlést adó jutott - szomorú :(

Semmi bíztató a jövőt illetően?

Lassan a mariska rádió is több embert ér el :(

Régen valami oldalon olvastam megpályázott frekiket - pár éve... És ott voltak ilyenek, hogy Dél dunántúli hálózat meg Észak Magyarországi hálózat, frekikkel és telephelyekkel felsorolva.... Ez csak nem valami MR6 lenne?

Ezen az oldalon olvastam annó (sok éve) pl. hogy Szolnok - MW - országosnak meghírdetve ---> ez lett a KAT rádió. Szóval biztos vannak itt valami tervek, csak jó lenne tudni, hogy mennyire érintik az Em Err Hatot
 #1867  Szerző: LuciFerko
 
tán értelmesen a Rádiószínházat relézni helyette este? Multkor délután ment valami meccs de mikor 20 órakor kezdődik kb 5 meccs egyszerre akkor rádiószínház ment :(
 #1866  Szerző: newman
 
LuciFerko írta:reklamáltam kb 2 hete az MR-nek, hogy miért nincs körkapcsolás
Én nekem is olyan információim vannak, hogy a Körkapcsolás a régi formájában már nem lesz. Mérkőzések közvetítései vannak/lesznek. Persze ez is változhat annak ellenére, hogy most ezt írják... volt már rá példa, hogy változtak a dolgok. ;)

Itt azt is figyelembe kell venni, hogy a közvetítéseket az MR6-ra pakolták, ott pedig van olyan, amikor valamelyik stúdió adásidejébe "beleszól" a sport... Ezert nincs sokszor megegyezés, hogy melyik stúdió adja, és melyik nem. A sport MR6-ra való száműzésével pedig a komplett budapesti hallgatóságot elveszítették, mivel ott egyik MR6 adó sem fogható. Nem is értettük ezt a döntés már a kiadásakor sem.
 #1864  Szerző: LuciFerko
 
reklamáltam kb 2 hete az MR-nek, hogy miért nincs körkapcsolás, ma jött ez a válasz:
Kedves Hallgatónk!
Sajnos nincs körkapcsolás, és nem is tudunk semmi bíztatót mondani Önnek, ezzel kapcsolatban.
Tisztelettel: MR Közönségszolgálat
 #1211  Szerző: csabyke
 
Kiskőrösön 1251nél INKÁBB a Szombathely jön jobban... De azért a Nyíregy sincs túlságosan elmaradva...

Amúgy vicces, hogy itt a délalföldön a Győri MR6 jön, nomeg a Pécsi :)Viszont a Szögedi, amihez tartoznánk - az nem!

Vannak amúgy valami tervek MR6 fejlesztés terén? Tudnék értékelni egy ORF Ö2 / Bayern1/Hr4/NDR1 mintára legyártott hálózatot!
 #978  Szerző: Pasa
 
Sokol404 írta:Technika ide vagy oda, de akkor is visszhangzik.
Nálad igen, mert nagyjából azonos távolságra vagy Szombathelytől és Nyíregyházától, de a Balatonnál csak a szombathelyi adó jön.
 #964  Szerző: Sokol404
 
A pécsi 101,7 szól Tompán is, pedig nem túl nagy erővel sugároz. Inkább a magas toronynak köszönhetjük.

Nekem az 1251-hez külön készülék kell, + kinti antenna. ;) Technika ide vagy oda, de akkor is visszhangzik.
 #533  Szerző: mediasite
 
Meglepődtem, hogy a Balcsi keleti részén milyen jól jön az 1251-en az MR6. Egész hallgatható volt, pedig Szombathely 110 km...
Ezen kívül a pécsi 101,7 is jól jött.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44