RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #14531  Szerző: Attis
 
A hallgatottsági felmérésekben kik az AB státuszúak??
 #13064  Szerző: NagyBela
 
Végigolvastam az összes hozzászólást. Az egész mai piaci helyzetről a véleményem naggyából ennyi: :vomit:
 #7898  Szerző: djlacee
 
Az induló rádiók között ott van az "Extra-Megafon Bt.". Veszprémben lesz egyáltalán valaha helyi rádió? Ennek már 2006-ban el kellett volna indulnia
 #7026  Szerző: LuciFerko
 
igen.
 #7009  Szerző: giallarosa
 
Bocs, nem tudtam hova írjam.. Szóval ez a rádió hírszolgálatos sas zsolt féle sporthírek.. Hát elég érdekesen ejt ki 1-2 nevet, nem tudom hogy ennyire nem ért hozzá, vagy miért.. :? Mindenesetre engem eléggé zavar.
Ja egyébként lehet, hogy csak én nem tudom, de ez a sas zsolt, az a s.zs., akié a makói rádió ice?
 #5508  Szerző: LuciFerko
 
yo rádió is gyengébb mint szokott lenni meg a füredi klub is.
 #5507  Szerző: LuciFerko
 
hát a mi helyi rádiónk is picit gyengébb lett :D
 #5506  Szerző: Sz.
 
Így az NHH razzia után pár nappal mintha a legtöbb környékemen fogható helyi rádió kicsit (sokkal) gyengébben jönne... :) :)
Furcsa.
 #5158  Szerző: t
 
Pasa írta:Ez a kezdeményezés szép, jogos, logikus, csak éppen Magyarországon nem érhet célt. Itt a hivatalos, engedéllyel működő műsorszórókat is sanyargatják, miért hagynák azt, hogy valakik csak úgy ingyen sugározzanak bármit is az éterbe...? :cry:
én most már nem írok kisregényt, mert rojtosra téptem már a szám médiaszabályozással kapcsolatban.
lényeg: muszáj. ez már röhej, nonszensz, kibírhatatlan, szar, satöbbi.
miért nem változik semmi? mert a változásra csak civil akarat van. a civil akarat kifejeződése pedig halkabb, szelidebb, kulturáltabb, mint a politikai vagy a tőkeerős nagy cég akaratáé, és sem pénzről, sem hatalomról nem szól.
 #5132  Szerző: Pasa
 
Ez a kezdeményezés szép, jogos, logikus, csak éppen Magyarországon nem érhet célt. Itt a hivatalos, engedéllyel működő műsorszórókat is sanyargatják, miért hagynák azt, hogy valakik csak úgy ingyen sugározzanak bármit is az éterbe...? :cry:
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192