RADIOSITE Fórum

  • Lakihegy Rádió - Szigetszentmiklós - 107.0 MHz

 #55224  Szerző: csokie
 
A Rádió 6 is Százhalombattai helyi rádió, mégis szerintem elég sokat nyert azzal hogy észak-pestet is ellátják. Egy üde színfolt a Budapesti éterben mégha nem is fogható minden részén. Ma már nagyon úgy néz ki(sajnos), hogy csak "hálózatos" rádiónak éri meg lenni.
 #55197  Szerző: Cicoo
 
csokie írta:olyan "észak-dél pesti" rádió lehetne.
De ez egy vidéki rádió. Nem kell minden rádiónak Pestig elszólnia, csak azért, mert a környéken már fogható.. Ha már nem hallgatod, legalább nézd meg a weblapon, hogy milyen rádióról is beszélsz! :x
 #55193  Szerző: djlacee
 
Akkor nem lenne fekete zene az éterben.
 #55192  Szerző: csokie
 
Ha már offolunk a Gold topikban, akkor felvetném azt az ötletem, hogy a Lakihegy Rádiónak is úgy kéne mint a Rádió 6 nak: kibérelni a Göd-97.3-at és olyan "észak-dél pesti" rádió lehetne. Easy-Pop adóként járhatna élen a Budapesti éterben, mert ennyire light rádió szinte nincs is a BP-i éterben sztem.

"Dél-budapesten és vonzáskörzetében az FM 107-en
Észak-budapesten és vonzáskörzetében az FM 97.3-on"

:D :D
 #47486  Szerző: Cicoo
 
IstvánB írta:Jó rádió lenne, csak a hangminőség olyan rossz. Valahogy olyan tompán szól, ez zavar engem, pedig helyi lakosként szívesen hallgatnám.
A mókás egyébként az, hogy attól függ, hogy rendesen szólalnak-e meg a megszólalások, hogy mivel van felvéve.. :D Leginkább a Mozaikban szokott hallatszani a különbség.
 #47444  Szerző: LuciFerko
 
De éjjel nincs :ninja:
 #47442  Szerző: Yamada
 
benjamin írta:többször kellene műsorvezető ebben a rádióban. 8-)
Töbször kellene műsorvezető ebbe a rádióba??
Reggeltől estig van bent műsorvezető!
 #46925  Szerző: IstvánB
 
Jó rádió lenne, csak a hangminőség olyan rossz. Valahogy olyan tompán szól, ez zavar engem, pedig helyi lakosként szívesen hallgatnám.
 #46762  Szerző: benjamin
 
többször kellene műsorvezető ebben a rádióban. 8-)
 #41871  Szerző: csokie
 
LuciFerko: lassan, de biztosan haladok a korral :D meg nem hallgatom minden nap, csak nagyon ritkán.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10