RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #58421  Szerző: Szd96
 
Tiszadobnál már rds-el is jön
(nekem)
 #58410  Szerző: Zoey
 
Néhány napja Tiszalúc (!) mellett be tudtam fogni a rádiót. Nem tisztán ugyan, de kivehető volt, hogy a Retro az. Egyébként nekem Nyíregyháza felé általában csak Görögszállástól jön...
 #55800  Szerző: benjamin
 
Zoey írta:
benjamin írta:Nagyon jó a retro rádió csak egy gond van vele:Reggel 7-kor kezdődik a reggeli műsor!Szerintem ez nem tesz jót a rásoónak hiszen a nép 6-kor kel és bekapcsolja a rádiót és legtöbb esetben reggel közben beszélnek.
Abszolút egyetértek, én sem találok benne rációt, miért 7-től kezdődik a reggeli műsor. Kíváncsi vagyok, miért variálták ezt át, és hogy mit változtat ez a hallgatottságukkal... márpedig a reggeli sáv elég fontos ebből a szempontból. Amúgy jó kis rádió :boldog:
Köszi. :boldog:
 #55798  Szerző: Zoey
 
benjamin írta:Nagyon jó a retro rádió csak egy gond van vele:Reggel 7-kor kezdődik a reggeli műsor!Szerintem ez nem tesz jót a rásoónak hiszen a nép 6-kor kel és bekapcsolja a rádiót és legtöbb esetben reggel közben beszélnek.
Abszolút egyetértek, én sem találok benne rációt, miért 7-től kezdődik a reggeli műsor. Kíváncsi vagyok, miért variálták ezt át, és hogy mit változtat ez a hallgatottságukkal... márpedig a reggeli sáv elég fontos ebből a szempontból. Amúgy jó kis rádió :boldog:
 #55795  Szerző: benjamin
 
Nagyon jó a retro rádió csak egy gond van vele:Reggel 7-kor kezdődik a reggeli műsor!Szerintem ez nem tesz jót a rásoónak hiszen a nép 6-kor kel és bekapcsolja a rádiót és legtöbb esetben reggel közben beszélnek.
 #51287  Szerző: tom1208
 
centerweb írta:Szépen belehúztak. Új technika, új szignálpark.. És a hallgatottság is nőtt. :yes:
Jaja, egyre jobb :yes:
 #51205  Szerző: centerweb
 
Szépen belehúztak. Új technika, új szignálpark.. És a hallgatottság is nőtt. :yes:
 #48773  Szerző: csokie
 
Pedig mikor neten hallgattam szinte csak a kedvenc számaimat nyomták. Hát kár érte. Úgy mint a K1-ért. :( Köszi az infót.
 #48691  Szerző: djlacee
 
csokie írta:Stream-je van? Légyszi linkeld! Köszi.
Nincs, már csak ennyi maradt belőle www.metrofm.hu
 #48674  Szerző: csokie
 
Stream-je van? Légyszi linkeld! Köszi.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19