RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #83730  Szerző: markfelt
 
mszilárd írta:Érdekes, a Sunshine-on meg azt harsogják, hogy ők a leghallgatottabbak.
Igaz, csak nagy vonalakban követem a két rádiót, de elég sok hasonlóság van. Amikor az egyik saját órarendet osztogatott szeptemberben, akkor a másik is, az egyik összehozott egy saját dalt, akkor a másik is, stb. Műsorvezetők között is vannak átfedések (Joó Csabi, Zentai Edit például). Csak nem értem, mi értelme van a versengésben, hogy ugyanazokkal az ötletekkel állnak elő, mint a másik. Mindenesre az én véleményem szerint elég középszerű lett mindegyik. Pl. a Sunshine-nak az elmúlt hónapokban elég sokat csökkent a színvonala, műsorok, műsorvezetők tekintetében. Az imént említett Zentai Edit pl. vállalhatatlan egy rádióban.
Különböző célcsoportokban végeredményben bármit ki lehet hozni jóra.

Az előbb beposztolt grafikonon a 2legalább érettségizettek" kategóriában lehet a Retro első, a Sunshine meg mondjuk 15-49-ben, a Rádió 1 pedig 15-29-ben. Vagy fordítva. Az utóbbi kettőt csak tippeltem.
 #83729  Szerző: mszilárd
 
Érdekes, a Sunshine-on meg azt harsogják, hogy ők a leghallgatottabbak.
Igaz, csak nagy vonalakban követem a két rádiót, de elég sok hasonlóság van. Amikor az egyik saját órarendet osztogatott szeptemberben, akkor a másik is, az egyik összehozott egy saját dalt, akkor a másik is, stb. Műsorvezetők között is vannak átfedések (Joó Csabi, Zentai Edit például). Csak nem értem, mi értelme van a versengésben, hogy ugyanazokkal az ötletekkel állnak elő, mint a másik. Mindenesre az én véleményem szerint elég középszerű lett mindegyik. Pl. a Sunshine-nak az elmúlt hónapokban elég sokat csökkent a színvonala, műsorok, műsorvezetők tekintetében. Az imént említett Zentai Edit pl. vállalhatatlan egy rádióban.
 #83728  Szerző: Andrew5
 
Kép

Nah ez úgylatom végre megfordult :-)
 #74612  Szerző: TG
 
centerweb írta:
Zoey írta:Új arculati elemek.
http://soundcloud.com/zoeyboy/retro-r-d ... ati-elemek
A vokális szignálok a Studimaxhoz képest teljesen tűrhetőek, a többit is ügyesen összeszedték! A legutóbbi szignálparkot két éve gyártatták, dicsérendő, hogy folyamatosan innoválnak, frissítenek, fejlesztenek.

:yes:
Nekem valahogy nem jön be..jobbat is hallottam már a studitól..
 #74610  Szerző: centerweb
 
Zoey írta:Új arculati elemek.
http://soundcloud.com/zoeyboy/retro-r-d ... ati-elemek
A vokális szignálok a Studimaxhoz képest teljesen tűrhetőek, a többit is ügyesen összeszedték! A legutóbbi szignálparkot két éve gyártatták, dicsérendő, hogy folyamatosan innoválnak, frissítenek, fejlesztenek.

:yes:
 #58490  Szerző: nyikolaj
 
Igen,Megyaszón. :)
Egyébként ha a szobában kelet felé rakom az antennát akkor a Retro jön,,,ha irányítok rajta,akkor már az Mr1.De az viszont gyengén.
De ha kirakom a maszek kis antennámat a teraszra,akkor inkább az mr1.
 #58443  Szerző: Szd96
 
Szerintem Megyaszón :)
Bár Bánkúton is jön szépen.
 #58440  Szerző: LuciFerko
 
Miskolcon??? Nem zavar be az MR1?
 #58437  Szerző: nyikolaj
 
Én is tudom fogni itt.stereoval tisztán. :)
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19