RADIOSITE Fórum

  • DVB-H

 #13663  Szerző: Pasa
 
Elvileg mindenhol, jaja...
 #13612  Szerző: Mauro
 
Pasa írta:Budapesten.

De mindenhol?

E szerint nem.


Most ad valamelyik?
 #13570  Szerző: Pasa
 
Budapesten.
 #13428  Szerző: Mauro
 
Hol fogható DVB-H?
 #8160  Szerző: Pasa
 
GalaxyFM írta:nem tudom hogy ki a fene lehet ennek a felvevőpiaca
mg írta:mobil vételre jó (pl Pasának)
Így igaz! (no comment) :lol: :lol: :lol:
 #8158  Szerző: mg
 
mobil vételre jó (pl Pasának), mivel a DVB-T-t tetőantennás vételre optimalizálják, de azért nem nézek ki ebből akkora felvevőpiacot én se. annyira engem se mozgat a bélyegmozi, útközben teljesen kielégít a rádió, ha meg tévézni akarok, akkor azt otthon. inkább lenne helyette egy kiemelt DVB-T multiplex, ami pl. autóban is jól fogható...
 #8157  Szerző: Galaxy
 
Ha a DVB-H-t technikai szemszögből vizsgáljuk, akkor egy nagyon jópofa technológia, de igazából én nem látom az egésznek az értelmét. nem tudom hogy ki a fene lehet ennek a felvevőpiaca. leginkább olyan mértékű felvevőpiacra gondolok, aki még fizetni is hajlandó ezért a hülyeségért. nem tudom hogy a fenébe térül ez valaha meg annak a szolgáltatónak, aki kiépíti... én nagyon úgy érzem, hogy ezt az egészet nem a közönség igénye hívta életre, hanem az, hogy a fejlesztőknek is kell valamiből élni, illetve a kormány meg sok multi szeretne a mi kárunkra megint hatalmas pénzeket kaszálni a kiépítéssel... valaki győzzön meg, ha nem így van...
 #6314  Szerző: Pasa
 
1. Épül a mobiltelevíziós hálózat Ausztriában

2. Németországban a Müncheni Média Napokon jelentette be a Mobile 3.0 konzorcium, hogy visszaadja a DVB-H engedélyét, miután nem tudta teljesíteni a szerződésben foglaltakat. Korábban a hatóság visszavonta az engedélyt, de úgy tűnt, a konzorcium nem fogja visszaadni, ami parkolópályára tehette volna az ország mobiltelevíziózását. A konzorcium szerint a piaci szereplők együttműködésének hiánya miatt nem sikerült a DVB-H bevezetése, a hatóság még nem döntött az új pályázat kiírásáról. (Broadband TV News, október 30.)
 #4811  Szerző: djlacee
 
http://www.vdxp.at/dvbh_budapest.html
ez mind mehetne ingyen DVB-T -n is :lol:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8