RADIOSITE Fórum

  • Helikon Rádió - Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely

 #73269  Szerző: markfelt
 
Még jobb, drukkolok nekik :)
 #73255  Szerző: best
 
Zala Rádió én úgy tudom.
Keszthely-Nagykanizsa-Zalaegerszeg
 #73241  Szerző: csadam
 
admin írta:
csadam írta:
admin írta:369/2011. A Helikon Rádió Kft. kérelme a Nagykanizsa 95,6 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága
vételkörzetének a Keszthely 99,4 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vételkörzetével történő bővítése
és műsortervének módosítása iránt, illetve a Nagykanizsa 95,6 MHz jogosultságának az Mttv. 48. § (5)
bekezdése szerinti megújítására (sürgősséggel tárgyalandó)

(http://www.mediatanacs.hu)

Össze akarnak olvadni... rég meg kellett volna lépni!
Egyébként meglepődnék, ha rábólintana a kérelemre a Médiatanács.
Miért? (Most miattam írtad ki a webcímet?)
Nem miattad, hanem a múltkori hozzászólásodból okulva, mások miatt.
Legközelebb már nem kell, meg fogom találni magam is.
 #73237  Szerző: markfelt
 
csadam írta:
admin írta:369/2011. A Helikon Rádió Kft. kérelme a Nagykanizsa 95,6 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága
vételkörzetének a Keszthely 99,4 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vételkörzetével történő bővítése
és műsortervének módosítása iránt, illetve a Nagykanizsa 95,6 MHz jogosultságának az Mttv. 48. § (5)
bekezdése szerinti megújítására (sürgősséggel tárgyalandó)

(http://www.mediatanacs.hu)

Össze akarnak olvadni... rég meg kellett volna lépni!
Egyébként meglepődnék, ha rábólintana a kérelemre a Médiatanács.
Miért? (Most miattam írtad ki a webcímet?)
Nem miattad, hanem a múltkori hozzászólásodból okulva, mások miatt.
 #73236  Szerző: csadam
 
djlacee írta:Ha megnyerték volna a zegi frekit is, jó kis megyei hálózatot tudtak volna csinálni
Az biztos! Amúgy elég jó a vételkörzete a Kanizsainak, mert Szigligeten is lehet fogni!
 #73235  Szerző: djlacee
 
Ha megnyerték volna a zegi frekit is, jó kis megyei hálózatot tudtak volna csinálni
 #73234  Szerző: csadam
 
admin írta:369/2011. A Helikon Rádió Kft. kérelme a Nagykanizsa 95,6 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága
vételkörzetének a Keszthely 99,4 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vételkörzetével történő bővítése
és műsortervének módosítása iránt, illetve a Nagykanizsa 95,6 MHz jogosultságának az Mttv. 48. § (5)
bekezdése szerinti megújítására (sürgősséggel tárgyalandó)

(http://www.mediatanacs.hu)

Össze akarnak olvadni... rég meg kellett volna lépni!
Egyébként meglepődnék, ha rábólintana a kérelemre a Médiatanács.
Miért? (Most miattam írtad ki a webcímet?)
 #73233  Szerző: markfelt
 
369/2011. A Helikon Rádió Kft. kérelme a Nagykanizsa 95,6 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága
vételkörzetének a Keszthely 99,4 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vételkörzetével történő bővítése
és műsortervének módosítása iránt, illetve a Nagykanizsa 95,6 MHz jogosultságának az Mttv. 48. § (5)
bekezdése szerinti megújítására (sürgősséggel tárgyalandó)

(http://www.mediatanacs.hu)

Össze akarnak olvadni... rég meg kellett volna lépni!
Egyébként meglepődnék, ha rábólintana a kérelemre a Médiatanács.
 #63692  Szerző: ceve
 
Hoffer Misi érkezése óta először hallgattam bele huzamosabban eme nagyszerű rádió adásába.

A megújulás óta jóval több a régebbi, lassabb és alternatívabb zene - mintha a régi Helikonhoz hozzácsaptak volna némi Slágerrádiót, Sztár FM-et és MR2-t.

A számok közt nagyok a kor- és stílusbeli ugrások. 30 év, 30 BPM megvan. :twisted:

Ha itthon vagyok, továbbra is maradok a 88.0 MHz-n. :x
 #53333  Szerző: Gabeedj
 
Helikon rádiót volt szerencsém hallgatni és nagyon jó volt amikor nyaraláskor volt amikor itthon,de nem untam meg.Jók a zenék és a műsorok is.Több ilyen kellene és nem csak Keszthelyen és a Balatonon. Rise fm szerintem rosszabb,mert monoton.Mondjuk pár évvel ez elött a Helikon kis Gödörben lehetett,mert elég rossz volt,de sikerült kimászni neki!Követhetnék példáját.Jó lenne ha nagyobb lefedettséggel dolgozhatnának vagy ez a csoport meg pályázna más megyékben is ütős frekvenciákat!
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17