RADIOSITE Fórum

  • Időjárás

 #664  Szerző: mlaszlo
 
centerweb írta:Mert a tél a kedvenc hónapom :)
Valamiért nekem élvezet a meleg szobából teát szürcsölgetve bámulni ki az ablakon azt nézve, hogy hogyan szakad a hó, meg közben a hírportálokon olvasgatni hogy hány település van elzárva a külvilágtól, és hogy hány út járhatatlan, meg milyen káosz van :mrgreen:
Így valóban jó a tél, de amikor minden reggel korom sötétben kell indulni munkába, iskolába, gyalogolni 6-700 métert a buszmegállóig, ott várakozni, majd zötyögni 30-35 percet a jéghideg Volánbuszon, ahol ha rossz a szigetelés még süvít is be a hideg levegő, majd tovább a BKV-val, akkor azért én nem nagyon kedvelem a telet.
Decemberben az ünnepek környékén legyen hó, mert az még hozzátartozik az ünnep hangulatához, de egyébként én hó nélkül is meglennék :D
 #644  Szerző: LuciFerko
 
bírnám ha az idén a rendkívűl magas gázárakra és a fokozódó nemzetközi helyzetre való tekintettel a tél elmaradna :)

 #641  Szerző: Pasa
 
Hát igen, az is érdekes, na de amikor a finom melegben elmerülhetek egy tó vagy tenger vizében, az az igazi. 8-)
 #639  Szerző: centerweb
 
Mert a tél a kedvenc hónapom :)
Valamiért nekem élvezet a meleg szobából teát szürcsölgetve bámulni ki az ablakon azt nézve, hogy hogyan szakad a hó, meg közben a hírportálokon olvasgatni hogy hány település van elzárva a külvilágtól, és hogy hány út járhatatlan, meg milyen káosz van :mrgreen:

 #628  Szerző: Pasa
 
Miért kívánod ennyire a telet???
 #626  Szerző: centerweb
 
Jól esett ez a hidegfront. Bárcsak már jönne az az "évszakváltó hidegfront" :? Moszkvában a héten már lehetnek "havaseső-záporok". Itt még 1500m-en is alig fog 0 fok alá menni a hőmérséklet. Viszont ha jól látom, csapadék lesz: http://91.121.93.17/pics/MS_2148_ens.png

 #601  Szerző: Pasa
 
Balcsin is volt csinnbumm cirkusz, aztán lehűlés. Haza is jöttünk. :cry:
 #522  Szerző: meteoros
 
Szép csendben átvonult felettünk a front. Eső is volt, de nem olyan sok. A front érkezése előtt volt egy kis tropo. :)

Id

 #423  Szerző: LuciFerko
 
ma szegeden 38.1 fok volt... Itt most meg vihar van :D
  • 1
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209