RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #663  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Viszont képminőségileg ez a csatorna, jelenleg Magyarország talán legigénytelenebb csatornája. "Hártyás" kép, "szőrösödő" feliratok, pixelesedés. Lehet a UPC Direct miatt ilyen, de sajnos elég pocsék a képe a konkurenciához képest (ATV, HírTV).
Lehet, hogy benne van a Direct tömörítése is, de Budapesten UPC kábelen sem meggyőző a minősége. Ott is sokkal szebb képe van a Hír TV-nek és az ATV-nek. Lehet, hogy fejlett technikával dolgozik az Echo TV, de szerintem lehet valami beállítási gond az eszközeiknek, amitől ilyen a minősége. Bár az is lehet, hogy szándékosan spórolnak és a rögzített anyagokat jobban tömörítik, hogy ne foglaljon nagy helyet.
 #661  Szerző: tomee87
 
Viszont képminőségileg ez a csatorna, jelenleg Magyarország talán legigénytelenebb csatornája. "Hártyás" kép, "szőrösödő" feliratok, pixelesedés. Lehet a UPC Direct miatt ilyen, de sajnos elég pocsék a képe a konkurenciához képest (ATV, HírTV).
 #309  Szerző: Flash
 
ropi21 írta:ez ilyen nektek (= ezen oldalhoz való elkötelezettség. nem szándékom negatív tényként beállítani csupán míg én hányok mindkét nagy vonulattól, ha jóltudom ti azért szimatizáltok az egyikkel ) való tv
nem nézem így nem tudom, viszont lenne egy kérdésem: nekik is minden második szavul lázító, a leghétköznapibb problémába is beleszőnek zsidózást, kommunistázást?
Tomcat is addíg volt szimpatikus amíg el nem kezdte ugyanezt. sok dologban egyet tudnék érteni viszont számomra hiteltelenné teszi magát a legtöbb a témával foglalkozó oldal, tv :(
Szerintem ami lázító, az az ATV és a hozzá hasonló szélsőliberális és szélsőbaloldali médiumok, amelyek az ország problémáiról mindig fasisztázással, nácizással és antiszemitizmussal próbálják elterelni a figyelmet, éppúgy, mint Gy. F. Jah, és nem tudom, a hír TV-n és az Echo TV-n kívül melyik másik televízió leplezett le SZDSZ-es elnökválasztási csalást, cigók kilóra való megvételét választásokkor, Kabai és Veres disznóságait, vagy a szerencsétlen magyar család helyzetét, akiket elüldöztek a cigányok a saját lakásukból vagy esetleg azt, hogy autóba való drog becsempészéssel akartak egyesek befeketíteni két riportert. Ezek a televíziók legalább tesznek is valamit azért, hogy az emberek megtudják az igazságot, s nem pedig az eltusolás jellemző rájuk, mint az összes többi hitvány, kormány-seggnyaló televízióra.
 #303  Szerző: ropi21
 
ez ilyen nektek (= ezen oldalhoz való elkötelezettség. nem szándékom negatív tényként beállítani csupán míg én hányok mindkét nagy vonulattól, ha jóltudom ti azért szimatizáltok az egyikkel ) való tv
nem nézem így nem tudom, viszont lenne egy kérdésem: nekik is minden második szavul lázító, a leghétköznapibb problémába is beleszőnek zsidózást, kommunistázást?
Tomcat is addíg volt szimpatikus amíg el nem kezdte ugyanezt. sok dologban egyet tudnék érteni viszont számomra hiteltelenné teszi magát a legtöbb a témával foglalkozó oldal, tv :(
 #301  Szerző: Flash
 
MikySoft írta:
Flash írta:Szerintem az egyik legjobb televízió csatorna. Sokkal jobb, mint a hír TV.
http://www.echotv.hu" target="_blank" target="_blank" target="_blank
Hát, nem rossz, de nem ér a HírTv nyomába, szerintem.
A hírTV-n csak a Célpont, ami ütős. Az Echo-n viszont nem félnek beszámolni a Jobbik sajtótájékoztatójáról sem, és rendszeresen szóba merik hozni a cigánybűnözést is.
 #299  Szerző: rsite1
 
Flash írta:Szerintem az egyik legjobb televízió csatorna. Sokkal jobb, mint a hír TV.
http://www.echotv.hu" target="_blank" target="_blank
Hát, nem rossz, de nem ér a HírTv nyomába, szerintem.
 #293  Szerző: Flash
 
Szerintem az egyik legjobb televízió csatorna. Sokkal jobb, mint a hír TV.
http://www.echotv.hu" target="_blank
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18