RADIOSITE Fórum

  • FOX Networks (Nat Geo, Nat Geo Wild, Baby TV)

 #7077  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:A directen szerintem most a nemzetközi verzió van továbbítva, vagy nem tudom.
Pár napja még nem ilyen volt.

Pl. a Légikatasztrófáknak ilyen szar alászinkronizált hangja van, és az arculat is picit más.

Webcímnek mindenhol a natgeotv.com van feltüntetve.

Ez normális?
Az elmúlt hetekben változott a Nat Geo arculata ezt én is tapasztaltam.
Elvileg a direct a Nat Geo műholdas elosztója, így nem cserélgetheti csak úgy a verziókat.
Most upc kábeles részen vagyok és itt az inzertekben a natgeotv.com oldalt írják ki.
Az alászinkronizálás alatt mi értesz? Mert olyat én is tapasztaltam, hogy némelyik dokumentumfilmnél nem csak a magyar narrátor, hanem alatta az angol is hallatszik.
 #7075  Szerző: rsite1
 
A directen szerintem most a nemzetközi verzió van továbbítva, vagy nem tudom.
Pár napja még nem ilyen volt.

Pl. a Légikatasztrófáknak ilyen szar alászinkronizált hangja van, és az arculat is picit más.

Webcímnek mindenhol a natgeotv.com van feltüntetve.

Ez normális?
 #3016  Szerző: mlaszlo
 
téeszelnök írta:biztos? nem külföldön van a playoutja?
De külföldön van, méghozzá ha jól tudom Hollandiában ahol a Direct feladóállomása van, de a UPC optikán hozza el onnan Budapestre és azt osztja el tavasz óta analóg és digitális kábelen.
 #2625  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Itt meg Ragadozók bolygólya. Ami a upc-s epg van az tegnap volt.
Akkor sikerült jól informálniuk a szolgáltatókat :D
 #2618  Szerző: mlaszlo
 
Végülis lehet élő, de hogy ez mi azt nem tudom, a port.hu szerint másnak kellene mennie.
A UPC kábeles EPG-n a következő szerepel:
13:00-14:30 A rakétaember (Dokumentumfilm)
"A svájci Yves Rossy új fejezetet nyitott a repülés történetében: Ő az első ember, aki a hátára erősített, sugárhajtóművekkel felszerelt szárnyakkal képes közlekedni a fellegek között."
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8