RADIOSITE Fórum

  • Rádió Érd - Érd - 87.8 MHz

 #71171  Szerző: mlaszlo
 
Klamancsek írta:Érd, Jegyző u-ból adják, egy családi ház tetejéről, hivatalos teljesítmény 2W!
Besorolás: kisközösségi, non-profit rádió, a nevéhez hivatalosan hozzájárult az Érdi Önkormányzat.
A tulajdonos az a Fridély László, akinek korábban az Extrém is a tulajdonában volt Budapesten, illetve a Rádió 6 elődje, a Junior is az övé volt.
Várható indulás: 2011 június, addig tesztüzem megy...

Nem vagyok érdekelt a dologban, de gondoltam, némi publikus szakmai infó jól jön itt a fórumon.

Klamancsek Krisztián
R6 programigazgató
Köszönjük az infót! Így elsőre elég gyengének tűnik ez a lefedettség, épphogy lefedi Érdet, bár őszintén szólva még a városon belül is vannak vételi problémák, úgy vettem észre autóval elektromos vezetékek alatt elhaladva elkezd sisteregni.
 #71165  Szerző: csokie
 
Klamancsek írta:Érd, Jegyző u-ból adják, egy családi ház tetejéről, hivatalos teljesítmény 2W!
Besorolás: kisközösségi, non-profit rádió, a nevéhez hivatalosan hozzájárult az Érdi Önkormányzat.
A tulajdonos az a Fridély László, akinek korábban az Extrém is a tulajdonában volt Budapesten, illetve a Rádió 6 elődje, a Junior is az övé volt.
Várható indulás: 2011 június, addig tesztüzem megy...

Nem vagyok érdekelt a dologban, de gondoltam, némi publikus szakmai infó jól jön itt a fórumon.

Klamancsek Krisztián
R6 programigazgató
Köszönjük Krisztián!
 #71164  Szerző: Milán
 
RadiosJani írta:
Fox21 írta:Helló mindenki!:)

Én A felől érdeklődnék, hogy kivel lehetne esetleg beszélni (e-mail stb) 7 éve rádiózom, 1 évet dolgoztam Fm rádiónál, jelenleg rádiót keresek ahol dolgozatnék :) esetleg valaki, aki kompetens?!
Demó, életrajz van priviben elértek:)

Üdv: T.S
info@radioerd.hu
Azért ez durva hogy egy családi ház tetején van az adó :D
2kw?Az semmi...
 #71163  Szerző: RadiosJani
 
Fox21 írta:Helló mindenki!:)

Én A felől érdeklődnék, hogy kivel lehetne esetleg beszélni (e-mail stb) 7 éve rádiózom, 1 évet dolgoztam Fm rádiónál, jelenleg rádiót keresek ahol dolgozatnék :) esetleg valaki, aki kompetens?!
Demó, életrajz van priviben elértek:)

Üdv: T.S
info@radioerd.hu
 #71162  Szerző: Klamancsek
 
Érd, Jegyző u-ból adják, egy családi ház tetejéről, hivatalos teljesítmény 2W!
Besorolás: kisközösségi, non-profit rádió, a nevéhez hivatalosan hozzájárult az Érdi Önkormányzat.
A tulajdonos az a Fridély László, akinek korábban az Extrém is a tulajdonában volt Budapesten, illetve a Rádió 6 elődje, a Junior is az övé volt.
Várható indulás: 2011 június, addig tesztüzem megy...

Nem vagyok érdekelt a dologban, de gondoltam, némi publikus szakmai infó jól jön itt a fórumon.

Klamancsek Krisztián
R6 programigazgató
 #71018  Szerző: csokie
 
 #70956  Szerző: csokie
 
de, én úgy tudom, hogy kisköz frekvencia. Mindenesetre pébégáznál is jött tétényben. Én olyan 4-6 wattra gondolok, hogy annyival adhatnak.
 #70947  Szerző: Zoey
 
Ez nem kisköz, ugye? Bár ha "közszolgálati rádiónak" nevezik magukat, biztos nem.
 #70940  Szerző: csokie
 
Nos hát lényegében a mai nap elindult a Rádió Érd 87.8.
Hangminőség: halk, tompa, tipikus kezdő rádió hangzása van; néha be-berecseg, (gondolom még a teljesítményét állítgatják az adónak, mert hol szépen jön, hol sistergős)
Szignálok: nagyon Béta verziós, sufniba felvett, ötlettelen, bár így az elején még elnézhető.
RDS: nincs, csak sztereó az adás.
Zenei felhozatal: hát, kb a Rádió1, Neo FM vonalat vélem felfedezni. 80-as évektől napjainkig. Többször is odanéztem ma, és magyar előadót nem hallottam rajta.
DX szempontból: néha egy-egy helyen Érden belever a 87.9 DióRádió, de nem vészes (jobb mintha a 92.4-en menne)
Szlogen:"Érd első számú KÖZSZOLGÁLATI rádióját hallják."
Kíváncsi leszek rá mindenesetre, ha tényleg Érddel fog foglalkozni. :)
 #66144  Szerző: csokie
 
Nem találok róla semmi infót a googleban :(
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12