RADIOSITE Fórum

  • Rádió Top - Kazincbarcika - 88.8 MHz

 #40063  Szerző: donder
 
orrhang írta:Sziasztok!
Volt ennek a rádiónak egy nagyon sikeres műsora, amely Reggeli Kettes néven futott anno. A visszajelzések alapján úgy gondoltuk, hogy sokan szívesen hallgatnának bele a régi adásokba, ezért elkészítettük a RK honlapját, amely a http://www.reggelikettes.hu oldalon található. Mindenféle ötletet, véleményt szívesen várunk.
Elég jó lett!
 #40050  Szerző: Pasa
 
Obladioblada írta:Amúgy se szent nem vagyok se kézhajlós. Bár néha én is ráhúzok egyet kettőt a szerelembotomra az igaz, de mindezt glória nélkül teszem, mert úgy kényelmesebb.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(bocs, hogy én meg csak 4 hónap után, de ritkán járok erre. Ez viszont nagy szöveg volt...)
 #40049  Szerző: orrhang
 
Sziasztok!
Volt ennek a rádiónak egy nagyon sikeres műsora, amely Reggeli Kettes néven futott anno. A visszajelzések alapján úgy gondoltuk, hogy sokan szívesen hallgatnának bele a régi adásokba, ezért elkészítettük a RK honlapját, amely a http://www.reggelikettes.hu oldalon található. Mindenféle ötletet, véleményt szívesen várunk.
 #6053  Szerző: Obladioblada
 
Sakál írta:
Obladioblada írta:Inkább ez szólna be Miskolcra, mint az Express. De hát mint tudjuk ez nem így működik.
Minden szentnek maga felé, igaz? :lol:
Sikerült lereagálni egy majd 2 hónapos hozzászólásom. Király. :lol:

Amúgy se szent nem vagyok se kézhajlós. Bár néha én is ráhúzok egyet kettőt a szerelembotomra az igaz, de mindezt glória nélkül teszem, mert úgy kényelmesebb.
 #6009  Szerző: Sakál
 
Obladioblada írta:Inkább ez szólna be Miskolcra, mint az Express. De hát mint tudjuk ez nem így működik.
Minden szentnek maga felé, igaz? :lol:
 #1018  Szerző: Obladioblada
 
orrhang írta:Hallgass bele, aztán majd megvitatjuk:)
Belehallgattam, egész pofás kis rádió. A délutáni műsorvezető teljesen rendben van, a zene jó, változatos, a szignálok igényesek, sok a reklám. Ellenben, kár, hogy hírszolgálatos hírek vannak, bár ez biztos anyagi megfontolásból van így.
 #981  Szerző: orrhang
 
Hallgass bele, aztán majd megvitatjuk:)
 #829  Szerző: Obladioblada
 
Tényleg, amúgy milyen a rádió? Te szoktad hallgatni?
 #786  Szerző: orrhang
 
Egyébként tényleg nagy teljesítménye van az adónak, azt hiszem 850w, ami azért valljuk be nem kicsi. De akinek tetszik, tudja hallgatni az interneten is:)
 #785  Szerző: orrhang
 
A Gold is beszól még Barcikára is. A TOP azért nem szól Miskolcra,mert az adót és a technikát "Juventus közeli cég " tervezte és "véletlenül" úgy tervezték, hogy nehogy beszóljon Miskolcra, érthető körülmények miatt:) Ennyi az oka!