RADIOSITE Fórum

  • Álomtv

 #138031  Szerző: Glenn
 
Hát tíz perc után sem találtam ennek megfelelő topikot, úgyhogy ideteszem.
http://nol.hu/gazdasag/20110722-a_teve_ ... tv-1144161
Nekem is ez a véleményem régóta. A lineáris tévé marad, a nettel egymást kiegészítve.
 #79171  Szerző: benjamin
 
DWC írta:
benjamin írta: Film+2:TV-shop 02-26 kozott.
Ez mi is akar lenni ez? :oops:
Bocs,helyesirasi hiba :blush: 06-ot akartam irni.
 #79167  Szerző: csadam
 
mlaszlo írta:
csadam írta: Akkor az RTL Entertainmentnek Promi TV lenne a neve, és lehetne egy Nova TV is.
Itt nem a név, hanem inkább az a kérdés, kell-e ilyen tematika. Az RTL egy üzleti vállalkozás, azért mert sikeresen, nyereséggel működik, nem fog olyanba pénzt fektetni, aminek nem látja a megtérülését. Egyelőre szerintem bőven elég lesz nekik ez a felvásárolt 7 IKO-s csatorna.
Tudom, nem úgy gondoltam, hogy most egyszerre indítsanak ennyit, hanem majd a későbbiekben.
 #79166  Szerző: mlaszlo
 
csadam írta: Akkor az RTL Entertainmentnek Promi TV lenne a neve, és lehetne egy Nova TV is.
Itt nem a név, hanem inkább az a kérdés, kell-e ilyen tematika. Az RTL egy üzleti vállalkozás, azért mert sikeresen, nyereséggel működik, nem fog olyanba pénzt fektetni, aminek nem látja a megtérülését. Egyelőre szerintem bőven elég lesz nekik ez a felvásárolt 7 IKO-s csatorna.
 #79164  Szerző: csadam
 
DWC írta:
csadam írta:Tudom, hogy senki nem nézné.
Akkor meg mire kéne, villanytemetőnek? :lol:
Nem. Már el lettem igazítva - jogosan! Inkább mégse kell ilyen.
 #79163  Szerző: csadam
 
mlaszlo írta:
csadam írta:Ha már itt tartunk: Szerintem lehetne RTL Shop, RTL Music, RTL 3, 4, 5, RTL Entertainment (a Reflektor helyett-más műsorokkal), RTL Crime, Living, és Passion is.
Egy önálló tv shop csatorna nálunk nem hiszem hogy életképes lenne. Voltak már efféle próbálkozások nálunk, de nem jártak sikerrel, az info.24 is ilyesmi csatorna volt és csődbe ment. RTL Music, van elég zenecsatorna, nem biztos hogy érdemes lenne ilyet indítani.
A csatornák esetében pedig azért mert RTL tulajdonban vannak, nem feltétlenül kell RTL nevet is viselniük, a németeknél sem erőltették rá az összes csatornára az RTL nevet, pl. Vox, Passion.
Living, ez megint egy zsákutca, nálunk nincs igény erre, a Vitál TV sem volt sikeres és a Life Network-nek sem jött be ez az irány.
Akkor az RTL Entertainmentnek Promi TV lenne a neve, és lehetne egy Nova TV is.
 #79162  Szerző: DWC
 
csadam írta:Tudom, hogy senki nem nézné.
Akkor meg mire kéne, villanytemetőnek? :lol:
 #79159  Szerző: mlaszlo
 
csadam írta:Ha már itt tartunk: Szerintem lehetne RTL Shop, RTL Music, RTL 3, 4, 5, RTL Entertainment (a Reflektor helyett-más műsorokkal), RTL Crime, Living, és Passion is.
Egy önálló tv shop csatorna nálunk nem hiszem hogy életképes lenne. Voltak már efféle próbálkozások nálunk, de nem jártak sikerrel, az info.24 is ilyesmi csatorna volt és csődbe ment. RTL Music, van elég zenecsatorna, nem biztos hogy érdemes lenne ilyet indítani.
A csatornák esetében pedig azért mert RTL tulajdonban vannak, nem feltétlenül kell RTL nevet is viselniük, a németeknél sem erőltették rá az összes csatornára az RTL nevet, pl. Vox, Passion.
Living, ez megint egy zsákutca, nálunk nincs igény erre, a Vitál TV sem volt sikeres és a Life Network-nek sem jött be ez az irány.
 #79157  Szerző: csadam
 
DWC írta:
csadam írta:RTL Shop
Ha ez az, amire gondolok, szerinted ki nézné?
Tudom, hogy senki nem nézné. Ez nem olyan csatorna lenne, mint amik délelőttönként mennek a nagyobb csatikon, hanem olyan, mint pl. a QVC, vagy a HSE 24.