RADIOSITE Fórum

  • Megszűnt rádiók

 #82808  Szerző: IstvánB
 
Találtam egy dobozt tele kazettával, bele bele hallgattam jó sok Roxy, Rádió1, Rádió Junior felvétel 1999-2004 ig. Asszem nekiállok bedigitalizálni az érdekesebb részeket. :)
 #81683  Szerző: joe
 
Ezt most találtam: http://www.bekesmatrix.hu/index.php?con ... ryId=44080
...igaz, én csak 2005 óta vagyok Békés város lakója, egy kis retró...

Ezt viszont ma este rögzítettem:
http://enjoe.fw.hu/875_.mp3
(akkora a lökete, hogy nem fér bele a KF szűrőmbe, erős alapzaj és 14-15kHz közötti sípolás van alatta....mp3-ban ez nem hallható, mert 11kHz-es a mintavételezéssel rögzítettem) Joe
 #81658  Szerző: Milán
 
Nekem is úgy mondta egy volt BR rajongó.Mert aki nem tudná több tulajdonos váltás volt.Csak megkérdeztem hátha ti többet tudtok.
Nekem ott Györkös Péter, meg a 'Maci' volt a kedvencem.
 #81656  Szerző: asimov
 
Nekem a JAM volt a "balatoni" radio... :) A hetfo estenkenti, harom oras (!) mixelesekert akar fizettem is volna...
Attis írta:Balaton Rádió. ^^ Csiszár a "Pajta Rádióval" meg Ágai-Kis András a "Tökmag Szotyival". ^^ Ilyen is volt. Balatoniak, emlékeztek még erre?
 #81655  Szerző: LuciFerko
 
Attis írta:Balaton Rádió. ^^ Csiszár a "Pajta Rádióval" meg Ágai-Kis András a "Tökmag Szotyival". ^^ Ilyen is volt. Balatoniak, emlékeztek még erre?
Igen!! És csomó nagyon elvont zene ment nappal is :)) 14 évesen csomó zenét onnan ismertem meg.
 #81652  Szerző: Attis
 
Balaton Rádió. ^^ Csiszár a "Pajta Rádióval" meg Ágai-Kis András a "Tökmag Szotyival". ^^ Ilyen is volt. Balatoniak, emlékeztek még erre?
 #81646  Szerző: markfelt
 
DWC írta:
milan93 írta:Azt megtudja valaki erősíteni hogy a régi Balaton Rádiót a RiseFM üzemeltette?
Nem a Café-sok?
Az égegyadta világon semmi köze nem volt a RiseFM-hez.

Az utolsó kb 2-3 évében egy tulajdonosa volt, csak a stábot dobta ki 2006-ban. Aztán jöttek Zooék meg a Balatoncafé, úgy tudom, utóbbi csak együttműködés volt a radiocaféval.
 #81645  Szerző: DWC
 
milan93 írta:Azt megtudja valaki erősíteni hogy a régi Balaton Rádiót a RiseFM üzemeltette?
Nem a Café-sok?
 #81636  Szerző: Milán
 
Azt megtudja valaki erősíteni hogy a régi Balaton Rádiót a RiseFM üzemeltette?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15