RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #82012  Szerző: djlacee
 
Ezen mit kell "gyártani" ?
 #79769  Szerző: Nickman
 
Néztem a külföldön lévő Animax csatornákat és látom hogy Afrikában nincs Animax hanem Sony Max, Dél-Amerikában pedig Sony Spin van. Névváltás történt ?
 #74561  Szerző: TG
 
AXN Magyarország
A tegnap esti adáshibáról: technikai probléma okozta az adás szakadozását, a hiba okának felderítése jelenleg is folyik, elnézést kérünk a kellemetlenségekért.
 #74531  Szerző: TG
 
mlaszlo írta:
TG írta:Már több mint egy órája be van szarva az AXN...
A főcsatorna igazából már vagy fél éve ...
Valahol azért ez már hihetetlen, abszolút nem zavarja őket, hogy a cseh és a magyar hang is rossz már hosszú hónapok óta. Ami a legjobb, hogy a magyar, szlovák és cseh képviseleteken nincs senki aki ezt jelezné az angol központ felé. Mi nézők hiába jelezzük a magyar képviselet felé, azt mondják nincs semmi gond, szerintem rá se néznek a saját csatornájukra.
Ez tényleg gáz..pedig én nagyon szeretem az AXN-t..de valóban sok a gond..és ez eléggé idegesítő..
 #74505  Szerző: djlacee
 
A románon jó a magyar hangsáv :)
 #74497  Szerző: mlaszlo
 
TG írta:Már több mint egy órája be van szarva az AXN...
A főcsatorna igazából már vagy fél éve ...
Valahol azért ez már hihetetlen, abszolút nem zavarja őket, hogy a cseh és a magyar hang is rossz már hosszú hónapok óta. Ami a legjobb, hogy a magyar, szlovák és cseh képviseleteken nincs senki aki ezt jelezné az angol központ felé. Mi nézők hiába jelezzük a magyar képviselet felé, azt mondják nincs semmi gond, szerintem rá se néznek a saját csatornájukra.
 #74485  Szerző: djlacee
 
TG írta:Már több mint egy órája be van szarva az AXN...
a román is, valamint a crime és a scifi is
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13