RADIOSITE Fórum

  • AFN The Eagle - Pápa - 102.7 MHz

 #87186  Szerző: csadam
 
LuciFerko írta:Mennyi amerikai katona van ott? :gülü:
Fogalmam sincs. De biztos, vannak páran, akk nem indult volna el.
 #87185  Szerző: LuciFerko
 
Mennyi amerikai katona van ott? :gülü:
 #87184  Szerző: csadam
 
admin írta:Úgy nézem, a frekvenciakimérési, pályáztatási folyamatot a lehető legteljesebb mértékben kihagyták, mer' ugye minek...
Korábban a taszári adók egyébként ORTT licenccel üzemeltek.

Várható egy másik rádió, az AFN - The Box megjelenése is egyébként Pápán és körzetében.
Úgy tudom, ez az.
 #87183  Szerző: markfelt
 
Úgy nézem, a frekvenciakimérési, pályáztatási folyamatot a lehető legteljesebb mértékben kihagyták, mer' ugye minek...
Korábban a taszári adók egyébként ORTT licenccel üzemeltek.

Várható egy másik rádió, az AFN - The Box megjelenése is egyébként Pápán és körzetében.
 #87178  Szerző: csadam
 
nyikolaj írta:És most ez egy időszakos rádió?Vagy korlátozott ideig fog szólni úgy mint a taszári?(csak angol nyelvű?)
Az ilyen pályázatokat miért nem közli a médiatanács honlapja?
Erről nem tudok semmit, ez a kérdés bennem is megfordult. (Amúgy csak angol nyelvű a rádió.)
 #87177  Szerző: nyikolaj
 
És most ez egy időszakos rádió?Vagy korlátozott ideig fog szólni úgy mint a taszári?(csak angol nyelvű?)
Az ilyen pályázatokat miért nem közli a médiatanács honlapja?
 #87169  Szerző: csadam
 
Szerda délután fedeztem fel, akkor a 102.6-on ment gyenge teljesítménnyel, majd csütörtökön tekertek rajta és áttették a 102.7-re. Zeneileg eléggé választékosnak tűnik, szerintem az elmúlt 40 év zenéit játssza. Az adó helye a pápai bázisreptér lehet. (Ha a tegnap a társalgóban közölt link alatt a "Papa, AB" a "Papa, Air Base-t jelenti). Vételkörzete kb. 20-25 km lehet. RDS nincs.
____________________________
Egy picit OFF: eleinte azt hittem, hogy valaki transmitterrel szórakozik, mert eléggé sz@rul jött, és ki-be kapcsolt. Biztos, akkor hangolták.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7