RADIOSITE Fórum

  • Rádió Som - Fehérgyarmat - 99.5 MHz

 #87822  Szerző: asimov
 
Nekem is a falu, mivel olykor naponta ketszer atmegyunk rajta, es volt kollega is lakik ott.
(Sokminden egyeni asszociacio kerdese... :) )
Csongii írta:
djlacee írta:Nekem nem, hanem a gyümölcs
Nekem is. :D
 #87255  Szerző: Pihe
 
Egy online stream-et tudna valaki adni?,vagy csak a weblapon lehet hallgatni?
 #87237  Szerző: Csongii
 
djlacee írta:Nekem nem, hanem a gyümölcs
Nekem is. :D
 #87236  Szerző: tom1208
 
Nekem Retro&Hajó rádió keveréknek tűnik. A Som által készített műsorok (amit eddig hallottam: kívánságműsor, délutáni műsor) elég alacsony színvonalúak, ill. a műsorvezető kicsit beszélhetne rádióba illően.
Joó Csabi és Szendi Hajni pedig hozzák a formájukat, ők jók :)

Hajrá!
 #87234  Szerző: djlacee
 
Nekem nem, hanem a gyümölcs
 #87233  Szerző: LuciFerko
 
De miért Som?? Az emberek többségének egy Somogy megyei település jut erről az eszébe...
 #87232  Szerző: Zoey
 
Ahogy a műsorvezetők is Retro Rádiósok...
Ezek szerint beigazolódott az, amit már hónapokkal ez előtt mondtak nekem, hogy ez is Retro-érdekeltségű rádió lesz.
Ezt amúgy később nyerték, mint a debreceni frekit, az azonban még mindig nem szól, engedély alapján van még a megszólalásra egy hetük...
 #87215  Szerző: hd
 
Elindultak. http://radiosom.hu. Az első (kb. 30-40 perces) hallgatás nem hozott sok pozitív benyomást.

A műsorvezető a semmiről beszélt, sokáig. Szerintem nincs mikrofonprocesszor, így néha kissé torz is volt. Az arculat hozza a magyar helyi rádiók átlagszínvonalát, de a hírbedek és a TOH az egyik jóhírű angol szignálgyártó cég művei, nem ugyanabból a parkból. Dalcímkiírás reklámnál: http://www.retroradio.hu, hírek esetén: hirek a retro radioban. Szóval vagy a Retro leselejtezett cuccait használják, vagy ők segítettek beállítani a technikát. Kapcsolat mindenesetre biztosan lehet köztük ezek szerint. Zeneileg vegyes, volt aktuális pop, dance, rock is, hozzáteszem, kívánságműsor idején. A koncepció valami olyasmi lehet, hogy mindegy mi megy, csak ritmikus legyen.

Remélem ezek csak gyermekbetegségek, és fejlődni fognak folyamatosan. Hajrá! :)