RADIOSITE Fórum

  • Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

 #90129  Szerző: markfelt
 
A médiaszolgáltató kérelme, illetőleg a Fórumszabályzat Egyéb tudnivalóinak 6-os pontja alapján öt hozzászólás eltávolításra került a fórumrendszerből.

Admin
 #89903  Szerző: jimmer
 
mszilárd írta: Szerény véleményem szerint én örülök minden negatív kritikának. Az élet bármely területén. Ebből lehet tanulni, előre haladni.

osztom a véleményt. remélem - a többiek nevében is írhatom - hogy hamarosan sikerül is változtatni. Rajta leszünk.
 #89899  Szerző: mszilárd
 
Jól van, nem kell megsértődni. Először is felhívnám a figyelmet, hogy ezt a lelkes amatőr témát idézőjelben írtam... azt hittem, érthető, sorry.

KnightMidnight!
Mégegyszer; nem kell megsértődni. Ha valakitől negatív kritikát kapsz, nem megoldás, hogy akkornemkellhallgatniviszlát alapon állsz a dologhoz. Ezeket is el kell fogadni, és elgondolkodni rajta. Nem mondom, hogy ismerem a munkásságodat, mert az túlzás lenne, de tisztában vagyok vele, hogy, mint DJ nem ma kezdted. Azzal a részével nincs is semmi bajom. Viszont, mint műsorvezető, a Rádió Smile többi mv-je közül kilógsz. Még (?). Mint írtam, ez szubjektív. Nekem nem tetszik, másnak igen.
És nem fogom megtartani a véleményemet, csupán azért, mert rád negatív fényt vet. Komoly probléma ebben a hivatásban, ha nem fogadod el a negatív véleményeket. Hát... nem vagyunk egyformák, na. Szerény véleményem szerint én örülök minden negatív kritikának. Az élet bármely területén. Ebből lehet tanulni, előre haladni.
 #89882  Szerző: jimmer
 
srácok,

alapvetően az amatőr jelzővel én sem értek egyet - mint a vezetőjük, amúgy is JAG ügy, hogy megvédjem a csapatom tagjait - mivel:

"Amatőr: Aki nem a foglalkozásából adódóan, hanem kedvtelésből foglalkozik valamivel".

Egyrészt ők foglalkozás szerűen űzik, szerződéssel, én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem profik, de azért nem is amatőrök. Hála Istennek ha lassan is, de fejlődnek, és akarnak is, ez a jó!

Tessék már belehallgatni egy megyei, hálózatos nagy rádióba (GonG) és meghallgatni némelyik "műsorvezetőt". Ott már-már néha én is elgondolkodok az amatőr jelzőn, főleg ha a műsorvezető úgy indít egy beszélgetést egy meghívott vendéggel, hogy kapásból sem a név sem a titulus nem stimmel.. és ők azért pénzt kapnak!

No, szerintem ennyi :)
 #89876  Szerző: RadiosJani
 
mszilárd írta:Nekem kifejezetten szimpatikus a zenei kínálat. Főleg az, hogy pl. a magyar zenék tekintetében is milyen bevállalósak vagytok... és nem dzosésjuttában, vagy grúvháuzban merül ki a magyar zene... sőt, ilyet még nem is hallottam itt. :yes:
Tulajdonképpen etalonnak tekinthető ez a rádió a többi hasonló jellegű, és (elvileg) hasonló célú állomás számára... vagyis nem kell feltétlenül ugyanazt kínálni, mint mások, hanem lehet alternatívát is biztosítani.
Egyik problémám, hogy a műsorok nagyon eltűntek, nekem anno sokkal jobban bejött, hogy volt mindenféle műsor, amiből mára elég kevés maradt meg. :( Másik problémám, hogy "lelkes amatőrök", meg minden... de eddig még nem sikerült felfognom, hogy Csáki "bálintkágergőkettő" Attila, és Torbán "jómagamnájtmidnájt" László mit keresnek a mikrofon közelében. Nagyon kilógnak a sorból, színvonalban igencsak elmaradnak a többiektől. :ninja: Aztán még egy apró észrevétel, a reklámokkal kapcsolatban; alapjában véve ötletesek, jók az általatok gyártott spotok, de azért olyanokat, mint a melegszendvicsek helyett melegszenvicsek... szóval talán nem kellene bent hagyni, illene újra felvenni. Már csak azért is, mert ugyanaz a helyzet, mint az előbb említett két úriemberrel... nem illik a többi, színvonalas produktum közé. Ez így igénytelen.
De hát... azt mondom, ezek legyenek a legnagyobb problémáim, mert azért ez szubjektív dolog, nekem bántják a fülemet, másnak talán fel sem tűnik, vagy csak nem érdekli. Mindent összevetve rendkívül dicséretes, amit csináltok, pláne, hogy ilyen sokan a kezdetektől ott vagytok. Ez különbözteti meg a szerelemrádiózást a megélhetési robotkodástól.
Jelenlegi formájában is kifejezetten tetszik, amit kínáltok, az egyetlen, ami még jobbá tehetné, az talán a visszatérő tematikus műsorok lennének... persze ti jobban tudjátok, mire van igény, és ami a legfontosabb; lehetőség.

Hajrá, és sok sikert a továbbiakban is! :yeah:
Csáki Attila nekem szimpatikus Torbán Lacival is volt már pár kellemes beszélgetésünk
alapvetően nem baj ha vannak amatőrök ebből is ki nő mindenki egyszer. nem? :)
 #89864  Szerző: knightmidnight
 
Kedves MSzilárd!

Mielőtt valakit le lelkes "amatőr"-özöl jobb ha utánanézel esetleg annak, hogy kiről és hogyan beszélsz. Nem tudom hol dolgozol, és hogy milyen beosztásban, vagy hogy egyáltalán volt-e valaha közöd mikrofonhoz. Igazából nem is érdekel. Tudod van egy mondás: ha nem tetszik a műsorom, nem kell hallgatni. Máris túl léptünk egy általad felvetett problémán. Engem személy szerint mélyen sértőn érint az amit írsz, és megtisztelnél azzal, ha a véleményed más helyekre tartogatnád. Köszönöm!

Üdvözlettel:

Torbán "jómagamnájtmidnájt" László
 #89857  Szerző: jimmer
 
Valóban, korábban több rétegműsor volt, azonban több okból is úgy kellett döntenünk: meg kell őket szüntetni.

Volt amelyik az új médiatörvény miatt, volt amelyiket azért, mert sehogy nem sikerült megértetni a monitoring szolgálattal és ez által az NMHH-val, hogy már pedig ez a célcsoportnak szól..

Most pedig mivel lényegében már közszolgálati rádiót kell csinálnunk, így azon műsorok nagy része nem számítana bele a kötelező 67%-ba, amit így is épp elég meló teljesíteni, így ezekre nem jutna már idő.

Műsorvezetőkkel kapcsolatban: amint lesz annyi szusszanásnyi időnk, hogy próbáljuk őket "javítani" és képezni, meg fogjuk tenni, de egyenlőre a kötelező kötelességek mellett nem megy, és így is kevesen vagyunk :(
 #89853  Szerző: PooLee
 
A hozzászólásaimmal én sem akartam arra célozni (egy pillanatig sem), hogy álljatok be a sorba, a magyar rádiók szánalmas sorába. Soha!!! Csak okosan. Írtam is: alapvetően jó ez, csak finomításokra lenne szükség - de ez meg az én egyéni véleményem igazából.
 #89852  Szerző: mszilárd
 
Nekem kifejezetten szimpatikus a zenei kínálat. Főleg az, hogy pl. a magyar zenék tekintetében is milyen bevállalósak vagytok... és nem dzosésjuttában, vagy grúvháuzban merül ki a magyar zene... sőt, ilyet még nem is hallottam itt. :yes:
Tulajdonképpen etalonnak tekinthető ez a rádió a többi hasonló jellegű, és (elvileg) hasonló célú állomás számára... vagyis nem kell feltétlenül ugyanazt kínálni, mint mások, hanem lehet alternatívát is biztosítani.
Egyik problémám, hogy a műsorok nagyon eltűntek, nekem anno sokkal jobban bejött, hogy volt mindenféle műsor, amiből mára elég kevés maradt meg. :( Másik problémám, hogy "lelkes amatőrök", meg minden... de eddig még nem sikerült felfognom, hogy Csáki "bálintkágergőkettő" Attila, és Torbán "jómagamnájtmidnájt" László mit keresnek a mikrofon közelében. Nagyon kilógnak a sorból, színvonalban igencsak elmaradnak a többiektől. :ninja: Aztán még egy apró észrevétel, a reklámokkal kapcsolatban; alapjában véve ötletesek, jók az általatok gyártott spotok, de azért olyanokat, mint a melegszendvicsek helyett melegszenvicsek... szóval talán nem kellene bent hagyni, illene újra felvenni. Már csak azért is, mert ugyanaz a helyzet, mint az előbb említett két úriemberrel... nem illik a többi, színvonalas produktum közé. Ez így igénytelen.
De hát... azt mondom, ezek legyenek a legnagyobb problémáim, mert azért ez szubjektív dolog, nekem bántják a fülemet, másnak talán fel sem tűnik, vagy csak nem érdekli. Mindent összevetve rendkívül dicséretes, amit csináltok, pláne, hogy ilyen sokan a kezdetektől ott vagytok. Ez különbözteti meg a szerelemrádiózást a megélhetési robotkodástól.
Jelenlegi formájában is kifejezetten tetszik, amit kínáltok, az egyetlen, ami még jobbá tehetné, az talán a visszatérő tematikus műsorok lennének... persze ti jobban tudjátok, mire van igény, és ami a legfontosabb; lehetőség.

Hajrá, és sok sikert a továbbiakban is! :yeah:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 41