RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #90159  Szerző: Rossco
 
csonkamate írta:tuti ez lesz a neve a rádiónak nem youngfm lesz a neve elvileg uyg volt
Nyelvtan órán figyelnél oda inkább ennyire :wailing:
 #90115  Szerző: LewyDee
 
csonkamate írta:sziasztok február1töl lesz adás a 89.5ön youngfm vagy nem mi a helyzet evell a rádióval csak elindulnak ebben az évben
persze, Rákóczihíd Rádió néven hamarosan:)
 #90106  Szerző: alopisz
 
Chucky írta:
csonkamate írta:sziasztok február1töl lesz adás a 89.5ön youngfm vagy nem mi a helyzet evell a rádióval csak elindulnak ebben az évben
:S
Biztos vagyok benne, hogy "mondani" szeretett volna valamit!
 #90076  Szerző: Chucky
 
csonkamate írta:sziasztok február1töl lesz adás a 89.5ön youngfm vagy nem mi a helyzet evell a rádióval csak elindulnak ebben az évben
:S
 #89110  Szerző: Ivoa
 
Igen, gyanús, hogy a R1 stílust fogja valamelyest felvenni és ebben az esetben érdekes lesz a piac, ha a R1 is nyer frekvenciát.[/quote]
Az is lehet, hogy először a Music FM inkább a magyar dalok felé nyit (mint az elején az MR2), hátha talál arra piacot, majd fokozatosan átáll a R1 stílusára, több magyar zenével. Elvégre az MR2 pénze az államhoz megy, a Music FM-é nem.

Mellesleg szerintem is nyerni fog a R1 valamelyik frekin. Azért, hogy a "Mo. jogállam" státust lehessen bizonygatni külföldön, mondván, hogy a R1 is vesztett akkor, de nyert a másik pályázaton. (aztán csendben megkapja a Klubrádió esztergomi és ajkai frekijét is a R1), a Klubrádió debreceni, négy évre szóló frekvenciáját pedig a R1, vagy a Lánchíd kapja. Utóbbinak Debrecen már régóta hiányzik.
 #89109  Szerző: radukanorbert
 
bunyospityu írta:
radukanorbert írta:
mimi írta:Vagy ha mégiscsak a 89.5-ön megy tovább a Rádió1 valamilyen "mindenki jól jár" megoldás révén :blush:
Igen, ez igaz, de azért ne felejtsük el, hogy ott van még a 92,9 MHz és a 96,4 MHz, amit épp kedden tárgyalt a tanács. Nekem erősen az a gyanúm, hogy az egyiket a R1 fogja megnyerni és még azt sem tartom kizártnak, hogy egyszerre fog áttérni a Juventus a 103,9-re és a Rádió1 a két freki valamelyikére.
Mikor tárgyalta és milyen témában... én nem olvastam róla... ja és a R1 éppen most támadta meg bíróságon a döntést a freki pályázat esetében... tehát logikus amit írtál.
24/2012. A Médiatanács által 2011. szeptember 29-én közzétett, a Budapest 96,4 MHz körzeti rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására 2011. november 8-án benyújtott Pályázati Ajánlatok alaki vizsgálata


26/2012. A Médiatanács által 2011. szeptember 29-én közzétett, a Budapest 92,9 MHz körzeti rádió médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására 2011. november 8-án benyújtott Pályázati Ajánlatok alaki vizsgálat


20/2012. A Rádió Juventus Műsorszolgáltató Zrt. kérelme ideiglenes médiaszolgáltatási szerződés megkötésére a Budapest 89,5 MHz médiaszolgáltatási jogosultság tekintetében az Mttv. 65. § (11) bekezdése alapjá
 #89108  Szerző: bunyospityu
 
radukanorbert írta:
mimi írta:Vagy ha mégiscsak a 89.5-ön megy tovább a Rádió1 valamilyen "mindenki jól jár" megoldás révén :blush:
Igen, ez igaz, de azért ne felejtsük el, hogy ott van még a 92,9 MHz és a 96,4 MHz, amit épp kedden tárgyalt a tanács. Nekem erősen az a gyanúm, hogy az egyiket a R1 fogja megnyerni és még azt sem tartom kizártnak, hogy egyszerre fog áttérni a Juventus a 103,9-re és a Rádió1 a két freki valamelyikére.
Mikor tárgyalta és milyen témában... én nem olvastam róla... ja és a R1 éppen most támadta meg bíróságon a döntést a freki pályázat esetében... tehát logikus amit írtál.
  • 1
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 565