RADIOSITE Fórum

  • Tesco Mobile

 #116312  Szerző: LazlowHUN
 
Új tarifacsomagot vezettek be - Kedvenc 3
http://www.tescomobile.hu/tesco_mobile_kedvenc_tarifa
Percdíj: 45 Ft
SMS: 30 Ft (viszonylag kellemes)
3 szám: 0 Ft (max. 600 perc / 35 nap erejéig) Ez a kedvezmény csak bekapcsolt Kedvenc 3 opcióval érhető el, aminek a díja 2000 Ft.
A jó benne az, hogy ez a 3 szám bármelyik hazai szolgáltatónál lehet. Viszont a trükkös rész az, hogy az a 3 szám csak az opció aktiválásával érhető el, amelyhez minimum 3000 Ft-al kell feltölteni. Ha letelik a 35 nap, az opció újra aktiválásához ismételten 3000 Ft-al kell tölteni. :yuno:
 #97691  Szerző: NagyLaci
 
jeek írta:
szemilan írta: Kipróbáltam egy Vodafone függő telefonba, szerintetek működött? ^^

Nem :D
Nekem működött. a 31-es számot meg lebeszéltem a régin. jók voltak "egymásba"
 #97540  Szerző: ceve
 
Új ÁSZF egyelőre nem jött ki, így valószínű ők sem hárítják át a telefonadót.
 #94689  Szerző: tomee87
 
szemilan írta: Kipróbáltam egy Vodafone függő telefonba, szerintetek működött? ^^

Nem :D
 #94655  Szerző: szemilan
 
Vettem én is egy kártyát, ha már volt hozzá kupon, viszont tőlem elkérték a 190 FT-ot.
Betettem egy Samsung (független) okostelefonba a SIM-et, az első kérdése az volt, hogy Vodafone, vagy Vodafone Vitamax. :troll:
Kipróbáltam egy Vodafone függő telefonba, szerintetek működött? ^^
Az ügyfélszolgálatos hangja elég fiatal. Itt is diákmunkások lehetnek?

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 #93875  Szerző: Milán
 
Én is vettem, de én nem fizettem egy fillért sem. :)
 #93375  Szerző: Attis
 
mlaszlo írta:
Attis írta:Vettem egy sim-kártyát. 190 Ft-ot megér. ^^
Ma délelőtt én is vettem egyet. :)
Ugyanakkor 59.-Ft-os percdíjjal nem hiszem hogy sokat fogom használni, de volt egy régi használaton kívüli kártyafüggetlen telefon, abba beletettem.
Detto én is így vagyok vele. :| De ha belegondolok, annyira azért nem rossz ez a lehetőség. Ha nem kellene internet a mobilra, még szuper is lenne. Havonta feltolnám 2 vagy 3 ezer forinttal, és máris csak 29 Ft/perc.
 #93338  Szerző: mlaszlo
 
Attis írta:Vettem egy sim-kártyát. 190 Ft-ot megér. ^^
Ma délelőtt én is vettem egyet. :)
Ugyanakkor 59.-Ft-os percdíjjal nem hiszem hogy sokat fogom használni, de volt egy régi használaton kívüli kártyafüggetlen telefon, abba beletettem.