RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #11713  Szerző: LuciFerko
 
a HRT-2 adón kellemes kis mélyház megy így szerdára virradó éjjel :)
 #9746  Szerző: LuciFerko
 
románok nem zavarták nagyon?
 #9742  Szerző: csabyke
 
Nos, régen mindig próbáltam levadászni a 720kHz -n a WDR2 -t, mert tudtam, hogy ott adnak, de soha nem sikerült befognom, egészen tegnap előttig, amikor is valami német szöveget fogtam ott...
Ha már beszéltünk róla, akkor tegnap 23:40 körül is rákerestem a 720kHz -re, és meg is hallgattam ott azt a félórás hírműsort, amit az NDR-el közösen csinálnak... Még az NDR1ról volt ismerős maga a program, bár azthittem, hogy az NDR1 a WDR4-el csinálja ezt, mivel vele közös profilú ugye a rádió no mind1 is...

Szóval néhány 3 perces szakasztól eltekintve tegnap éjjel is szépen jött a WDR2, meg is vártam az éjfélt, elmondták a híreket, majd kb. 0:05-kor kapcsolta is az SWR3 -t.

Szóval, tegnap SWR3 -ból tolták a programot...
 #9740  Szerző: Zsolt0911
 
csabyke írta:
Zsolt0911 írta:Hátha esetleg valakit érint. Az ARD Popnacht műsorát átvevő német reginális adók közül a WDR 2-on tegnap éjjel nem volt a saját stúdióból műsorvezetés, pedig korábban, amikor nem ők készítették, akkor önálló műsorral jelentkeztek (die Nacht néven), és csak a hírek idejére kapcsolódtak a közöl hálózati műsorra. Tegnap éjjel az egész adást - szignálokkal, közlekedési infókkal, hírekkel együtt - a Bayern 3-tól vette át. Szóval lehet megszűnt az önnálló WDR 2 éjszakai műsor, és most már állandóan átveszik a közös éjszakai Popnachtot. Bár, gondolom, azokat az adásokat, amiket Kölnből korábban is ők gyártottak, továbbra is ők készítik.
Én a vele párhuzamosan futó Nachexpresset szoktam hallgatni, ott is érdekes, hogy az MDR és az NDR a többitől eltérően önálló éjszakai műsorral jelentkezik, tehát nem a Nachtexpressel...

A POP Nacht is olyan, hogy minden éjjel másik stúdió szerkeszti?

Az ARD-Nachtexpressnél én a szombatit szeretem a legjobban: Rhytmus der Nacht a WDR4 jóvoltából...
De ott van olyan is, ha jól emléxem, hogy a hírműsort Stuttgartban (SWR4) olvassák fel, de minden más Kölnből (WDR4) megy...

Igen, váltásban csinálják. Eddig hétfőn és szerdán ment a WDR 2 stúdiójából.
Most az SWR 3 szerkszti. Bemondják, hogy ez a Luna c. műsor és ARD Popnacht. Úgy tűnik, a németek is az éjszakai műsorokon spórolnak...
 #9735  Szerző: centerweb
 
A HR3 az SWR3 "Luna" nevű műsorát veszi át este.
 #9728  Szerző: csabyke
 
Zsolt0911 írta:Hátha esetleg valakit érint. Az ARD Popnacht műsorát átvevő német reginális adók közül a WDR 2-on tegnap éjjel nem volt a saját stúdióból műsorvezetés, pedig korábban, amikor nem ők készítették, akkor önálló műsorral jelentkeztek (die Nacht néven), és csak a hírek idejére kapcsolódtak a közöl hálózati műsorra. Tegnap éjjel az egész adást - szignálokkal, közlekedési infókkal, hírekkel együtt - a Bayern 3-tól vette át. Szóval lehet megszűnt az önnálló WDR 2 éjszakai műsor, és most már állandóan átveszik a közös éjszakai Popnachtot. Bár, gondolom, azokat az adásokat, amiket Kölnből korábban is ők gyártottak, továbbra is ők készítik.
Én a vele párhuzamosan futó Nachexpresset szoktam hallgatni, ott is érdekes, hogy az MDR és az NDR a többitől eltérően önálló éjszakai műsorral jelentkezik, tehát nem a Nachtexpressel...

A POP Nacht is olyan, hogy minden éjjel másik stúdió szerkeszti?

Az ARD-Nachtexpressnél én a szombatit szeretem a legjobban: Rhytmus der Nacht a WDR4 jóvoltából...
De ott van olyan is, ha jól emléxem, hogy a hírműsort Stuttgartban (SWR4) olvassák fel, de minden más Kölnből (WDR4) megy...
 #9713  Szerző: Zsolt0911
 
Hátha esetleg valakit érint. Az ARD Popnacht műsorát átvevő német reginális adók közül a WDR 2-on tegnap éjjel nem volt a saját stúdióból műsorvezetés, pedig korábban, amikor nem ők készítették, akkor önálló műsorral jelentkeztek (die Nacht néven), és csak a hírek idejére kapcsolódtak a közöl hálózati műsorra. Tegnap éjjel az egész adást - szignálokkal, közlekedési infókkal, hírekkel együtt - a Bayern 3-tól vette át. Szóval lehet megszűnt az önnálló WDR 2 éjszakai műsor, és most már állandóan átveszik a közös éjszakai Popnachtot. Bár, gondolom, azokat az adásokat, amiket Kölnből korábban is ők gyártottak, továbbra is ők készítik.
 #9233  Szerző: centerweb
 
RTI has ended the Slovak/English programme exchange project
19 December 2008, RTI has ceased broadcasting Slovak shows on FM services in Slovakia. The service remains automated until full closure in the very near future.
The International service of RTI retains presenter shows and plays non-stop music at other times when Slovak shows were aired.
 #9178  Szerző: centerweb
 
A neten és műholdon még megy: http://www.rti.fm/ még a webkamerájuk is be van kapcsolva.
 #9176  Szerző: centerweb
 
Nincs.
  • 1
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149
  • 150