RADIOSITE Fórum

  • MTG (Viasat Explore, History, Nature, Epic Drama)

 #9919  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Biztos nem akarnak Híradót adni mert akkor már tényleg országosnak számítanának. Mondjuk ha külföldön jegyeztetnék be magukat akkor nem lenne ilyen gond. Meg szerintem kevesen nézik még MINDIG TV-t. És kevesen adnának ki pénzt V3 miatt.
Analóg földi sugárzásnál ki van kötve, hogy csak Magyarországi bejegyzésű csatornát lehet elosztani, szerintem ezt a Mindig TV-re is átvitték és ebben az esetben a V3 külföldi bejegyeztetése nem lehetséges (már ha fel akarnak egyáltalán kerülni).
Én őszintén szólva csodálkozom, hogy a kábelesek belementek a Viasat3 jogdíj emelésébe, hiszen már nincs semmi a csatornán ami annyira értékes lenne. Elvették róla a BL közvetítéseket, alig van új műsor, napközben pedig szinte már évek óta ugyanazok a sorozatok mennek. Ilyen téren összefoghatnának a kábelesek és kitolhatnának a csatornával, mert ha pl. a UPC és a T-Home kivette volna a kínálatból, az elég jelentős nézőszám csökkenés lett volna és akkor talán elgondolkozott volna a Viasat, hogy mégis mire föl kérnek ekkora jogdíjat.
 #9916  Szerző: Mauro
 
Szabi írta:Valaki írta valahol, hogy kár, hogy UPC-n nincs TV6.
Hát én nagyon szurkolok nekik, hogy soha ne rakják be, sőt, az összes kábelszolga vegye ki!

Egyszerűen undorító, amit a Viasat művel.
Úgy tervezték, hogy a Viasat3 ingyenessé válik a DVB-T által és a nézettségi versenyre koncentrál inkább, emellett pedig megmarad az elég drága TV6 fizetősnek, hogy onnan is legyen bevétel.

Ehelyett most az lett, hogy DVB-T-ről szó sem lehet, és a Viasat háztarásonkénti díját is felemelik jelentősen...
Elég önmagában véve elég pofátlan üzletpolitika, de még oké lenne, ha lenne legalább normális műsor e 2 csatornán. Szerintem abszolút nincs. Ősrégi filmeket és 20× oda-vissza játszott sorozatokat adnak. Semmi újat nem mutatnak fel, annak ellenére, hogy ilyen sokat elkérnek. November óta rohamosan zuhan a színvonal mind2 csatornán, pedig a V3 egykoron szerintem nagyon jó volt. A Viasat3-on tegnap-tegnapelőtt már éjfélkor adászárás volt, mert nem tudták normálisan megtölteni a napot. Egyik nap 21-től így épült fel a műsorstruktúra: CSI (ezredszer ugyanaz), majd CSI:Miami (ezredszer játszották ezt a részt), majd ugyanezt a 2-t megismételték közvetlenül utána. Fél1-kor meg már fogadott is a szép "jó éjszakát" kép és a jó zene... egy időben 24 órás volt a V3.

A legjobb az lenne szerintem, ha megszűnne mind2, egykét nézettebb sorozat meg átkerülne a közszolgálati TV-re, a meccsek meg a sportcsatornákra...

Egyébként a reklámokat nézve már eléggé döglődnek (ezt persze kompenzája a magasabb előfizetési díj), már szinte csak mobilfóniás szarokat hirdetnek rajtuk... :D


Kár ebből a szempontból, hogy nem fogadták el a Médiatörvény-tervezetet, mert az keményen megfingatta volna az egész bandát.
Biztos nem akarnak Híradót adni mert akkor már tényleg országosnak számítanának. Mondjuk ha külföldön jegyeztetnék be magukat akkor nem lenne ilyen gond. Meg szerintem kevesen nézik még MINDIG TV-t. És kevesen adnának ki pénzt V3 miatt.
 #9915  Szerző: LuciFerko
 
hát itt nálunk van VS3 meg TV6 is de elképesztően igénytelenek már... van oylan érzésem hogy kurva sok szolgáltató ki fogja venni őket, és meg is fognak szűnni...
 #9914  Szerző: Mauro
 
mg írta:
Mauro írta:Pedig nem lenne szabad hogy előforduljon. Csak viharba.
szerintem mindegy a műholdas jelnek, hogy szép vastag viharfelhő, vagy szép vastag hófelhő
Múltkor esőbe minden ok volt.
 #9889  Szerző: mg
 
Mauro írta:Pedig nem lenne szabad hogy előforduljon. Csak viharba.
szerintem mindegy a műholdas jelnek, hogy szép vastag viharfelhő, vagy szép vastag hófelhő
 #9881  Szerző: Mauro
 
mg írta:csúnya felhős ég volt akkor is, előfordul

Pedig nem lenne szabad hogy előforduljon. Csak viharba.
 #9877  Szerző: mg
 
Mauro írta:
Szabi írta:
Mauro írta:CSI Mimaminak csütörtökön vannak premirer részei. Pont az nap kockásodotbe többször is V3. Azt nem tudom hogy egy órával késöbb ismétlés is ilyen volt.
Milyen platformon nézed a V3-at? Én nem tapasztaltam rajta problémát se UPC kábelen, se Digi TV-n.
Leszámítva persze, hogy szar a műsor és g*ci banda... :)

DIGI kábelen. De csak csütörtökön CSI Miami néztem. Azóta nem. Mást nem is nézzek most V3an. Így nem tudom hogy rendszeres e. Most tapasztaltam elöször kockásodásd V3an.
csúnya felhős ég volt akkor is, előfordul
 #9874  Szerző: Mauro
 
Szabi írta:
Mauro írta:CSI Mimaminak csütörtökön vannak premirer részei. Pont az nap kockásodotbe többször is V3. Azt nem tudom hogy egy órával késöbb ismétlés is ilyen volt.
Milyen platformon nézed a V3-at? Én nem tapasztaltam rajta problémát se UPC kábelen, se Digi TV-n.
Leszámítva persze, hogy szar a műsor és g*ci banda... :)

DIGI kábelen. De csak csütörtökön CSI Miami néztem. Azóta nem. Mást nem is nézzek most V3an. Így nem tudom hogy rendszeres e. Most tapasztaltam elöször kockásodásd V3an.
 #9854  Szerző: MrG
 
Mauro írta:CSI Mimaminak csütörtökön vannak premirer részei. Pont az nap kockásodotbe többször is V3. Azt nem tudom hogy egy órával késöbb ismétlés is ilyen volt.
Milyen platformon nézed a V3-at? Én nem tapasztaltam rajta problémát se UPC kábelen, se Digi TV-n.
Leszámítva persze, hogy szar a műsor és g*ci banda... :)
 #9851  Szerző: Pasa
 
Szabi írta:Kár ebből a szempontból, hogy nem fogadták el a Médiatörvény-tervezetet, mert az keményen megfingatta volna az egész bandát.
Asszem, nem véletlenül... Egyébként már a TV2-n is rövidül a műsoridő, tegnapelőtt 1-kor, tegnap 2-kor lett vége az adásnak.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28