RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #198969  Szerző: p0tyi
 
Brutálisat nőtt a hallgatottság az év elején. Abszolút csúcson van.
 #198968  Szerző: shadoe
 
zoLee írta: 2023.04.26. 22:53 Kérdem én, ezt a "troll" nevű képződményt miért nem távolította el még az Admin???
.
Mi is megtehetjük. Én úgy letiltottam már rég, hogy arról koldult. Megtanultam már szelektálni zenék és rádióadók között 35 év alatt, a fórum kevés számú trollja között is sikerülget már.
 #198967  Szerző: Dani
 
IstvánB írta: 2023.04.27. 06:09 Fél országos rádióból egy online adóra menni ebben az országban felér egy öntökön szúrással is.

Meglepne ha a Roxy MP3 lejátszón jelennének meg előben, maximum konzerv adásban. Szerintem megint megújul a Petőfi és oda lovagolnak.

Vagy igaz lenne az Ozone/Oxygen pletyka?

De kár is találgatni, bármi történik nem fog hegyeket rengetni. :unott:
Bár meglepődnék rajta, de lehetséges, hogy a Roxy előbb utóbb nem csak netes rádió lesz?...
 #198962  Szerző: p0tyi
 
Vagy a Petőfi alakít megint valamit, vagy egyszerűen csak a R1-nél lesznek olyan pl. zenei irányelvek, ami Nigel és Andro brandjébe már nem férne bele. Vagy fogalmunk sincs, és kár találgatni. Lehet, hogy részegen összeverekedtek. :D
 #198961  Szerző: IstvánB
 
troll írta:
zoLee írta: 2023.04.26. 22:53 Kérdem én, ezt a "troll" nevű képződményt miért nem távolította el még az Admin???

Aztán rohadt nehéz egy ilyen fórumba új névvel regisztrálni, ugye?!

Na, barátom EZÉRT nem tartasz sehol. Mert a gondolkodás egy olyan tevékenység, amit másoknál ugyan tapasztalsz... de fogalmad sincs, hogy mi történik.
Aztán zoLee második bekezdése újra beigazolódott. :megusta:
 #198960  Szerző: troll
 
zoLee írta: 2023.04.26. 22:53 Kérdem én, ezt a "troll" nevű képződményt miért nem távolította el még az Admin???

Aztán rohadt nehéz egy ilyen fórumba új névvel regisztrálni, ugye?!

Na, barátom EZÉRT nem tartasz sehol. Mert a gondolkodás egy olyan tevékenység, amit másoknál ugyan tapasztalsz... de fogalmad sincs, hogy mi történik.
 #198959  Szerző: IstvánB
 
Fél országos rádióból egy online adóra menni ebben az országban felér egy öntökön szúrással is.

Meglepne ha a Roxy MP3 lejátszón jelennének meg előben, maximum konzerv adásban. Szerintem megint megújul a Petőfi és oda lovagolnak.

Vagy igaz lenne az Ozone/Oxygen pletyka?

De kár is találgatni, bármi történik nem fog hegyeket rengetni. :unott:
 #198958  Szerző: zoLee
 
Kérdem én, ezt a "troll" nevű képződményt miért nem távolította el még az Admin???

Mi keresnivalója van itt ilyennek?
Az elmúlt években 1 db normális, kulturált véleményt nem olvastam tőle.
Beböfög valami oda nem illő gusztustalanságot, aztán gondolom röhög a markába.

ON topic: Lehetséges, hogy a távozó dj-k a hétfőn induló Roxy-n kötnek ki?
Vagy csak szimpla egybeesés, hogy egyre több dj lép le, és indul egy új pop/dance (online)rádió...
 #198953  Szerző: djlacee
 
Andro is távozott
 #198952  Szerző: troll
 
shadoe írta: 2023.04.25. 21:44 Amúgy sztem Calvin Harrist illetően neked lesz igazad. NEM fogják adni. A "Foolproof" rádiójában szólaljon meg egy normális és jó dance track? Ugyan már.

Mr. Professziunalizmus!!! Ma szólt 17.40 környékén a live mixben a Calvin Harris dal. Gratulálok, kedves Mr. Mindenkinél Mindent Jobban Tudok. Írj még, hogy tanulhasson Tőled a fórum közösség Mr. A Seggemből Fúj A Passzátszél.
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 987