RADIOSITE Fórum

• Spirit FM

#191935  Szerző: knoskamatee

potyi írta: 2021.05.03. 10:56 Ha jól érzem, a koncepció valami olyasmi, hogy reggel és délután talk, a fennmaradó időben zene. Lehet ezt jól is csinálni, www.digifm.ro, érdemes lenne tanulniuk. Egyelőre szerintem nagyon kaotikus.

Meg mondjuk már ma kidobhatnák a Jazlert. Meg érdemes lenne valami olyan szignálgyárossaal szerződni, aki rutinosabb.
amire az ideiglenesből rendes 10+7 éves szerződés lesz, addigra ezek a problémák is meg lesznek oldva, a nyakamat rá! 8-) amúgy a Jazlerből sokat kilehet hozni, szerintem a most következő hónapokban kifogja szolgálni a csatornát.
 #191925  Szerző: potyi

Ha jól érzem, a koncepció valami olyasmi, hogy reggel és délután talk, a fennmaradó időben zene. Lehet ezt jól is csinálni, www.digifm.ro, érdemes lenne tanulniuk. Egyelőre szerintem nagyon kaotikus.

Meg mondjuk már ma kidobhatnák a Jazlert. Meg érdemes lenne valami olyan szignálgyárossaal szerződni, aki rutinosabb.
 #191912  Szerző: LewyDee

Braze írta:[quote=LewyDee post_id=191910 time=<a href="tel:1619993209" data-original-title="" title="">1619993209</a> user_id=159]
Szerintetek honnan szól? Tippem a Citadella
Szerintem Sashegy, ahogy a Klubnál is volt. Citadellán hamarosan kezdődik a felújítás, így oda új adót már nem raknak szerintem.[/quote]

Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem a Sas-hegyről megy
 #191911  Szerző: Braze

LewyDee írta: 2021.05.02. 23:06 Szerintetek honnan szól? Tippem a Citadella
Szerintem Sashegy, ahogy a Klubnál is volt. Citadellán hamarosan kezdődik a felújítás, így oda új adót már nem raknak szerintem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29