RADIOSITE Fórum

  • Táska Rádió - Székesfehérvár - 97.5 MHz

 #201636  Szerző: robertmi
 
Köszönöm ezt az érdekes információt!
Az online szerencsejáték világában való részvétel során kiemelkedő fontosságú a biztonság és a tisztességes játék. Meg kell győződnünk róla Lucky Lady's Charm játékot, hogy az adott online kaszinó rendelkezik megfelelő licensszel, amely a helyi szabályozó hatóságoktól származik. Ez garantálja, hogy az adott platform tiszteletben tartja a játékosok jogait és a tisztességes játék elveit.
 #200051  Szerző: Promenád
 
LuciFerko írta: 2022.01.01. 22:40 Felvettem a szilveszteri (Szilveszteri Hadművelet) műsort órás bontásban:
https://mega.nz/file/sl1jkQ6b#R-g0p83VE ... -tsY44weu8

Nagy sikerű volt, a lépcsőházban is az egyik házibuliban végig ezt bömböltették.
Rendben. Most gondold el, hogy abban a lépcsőházban hányan voltak, akik ,,díjazták", hogy ez bömböl. Szerintem többen voltak, akik inkább az mondták, hogy kapcsolják ki. :troll:
 #185471  Szerző: LuciFerko
 
zakopanendre írta: 2019.10.23. 18:03 Ma volt szerencsém hallgatni on-air. M7-es 56-os kmtől 8-as 15 kmig tisztán jön. Ez hogyan lehetséges?
Nincs semmi árnyékolás arra felé, de pl Szfvár északi részén eléggé gyenge.
 #124602  Szerző: mihalylovics
 
dkemeny77 írta:
LuciFerko írta:Szombattól határozatlan időre befejezi a sugárzást a Táska Rádió, az ok: lejár a rádióengedély, és a Médiatanács még nem foglalkozott a tavaszi pályázatokkal.
Az interneten persze megy tovább addig is!
az hogyvan akkor h én nyaron hallgattam?
Azóta újraindult.
 #124574  Szerző: dkemeny77
 
LuciFerko írta:Szombattól határozatlan időre befejezi a sugárzást a Táska Rádió, az ok: lejár a rádióengedély, és a Médiatanács még nem foglalkozott a tavaszi pályázatokkal.
Az interneten persze megy tovább addig is!
az hogyvan akkor h én nyaron hallgattam?
 #111500  Szerző: LuciFerko
 
Szombattól határozatlan időre befejezi a sugárzást a Táska Rádió, az ok: lejár a rádióengedély, és a Médiatanács még nem foglalkozott a tavaszi pályázatokkal.
Az interneten persze megy tovább addig is!