RADIOSITE Fórum

  • Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

 #7932  Szerző: jimmer
 
A Rádió Smile Mikulása, Krampuszai és bohóca december 5-én délután a helyi járatos buszokról osztogatja a szaloncukrokat a JÓ GYEREKEKNEK december 6-án délután a Tiszti klub előtt este 5-től pedig a Polgármesteri Hivatal előtt az adventi gyertyagyújtás alatt! Este a felnőtteknek forralt bort is kínálunk a királyi szakácsok közreműködésével!
 #7429  Szerző: jimmer
 
püffneki igazából tök8. mi maximálisan elégedettek vagyunk vele. nem csicsa radiostar, nem dos-os nautilus, viszont a tudása egyezik az utóbbival, szemben az árával ami aprópénz ahhoz képest.

üdv
 #7372  Szerző: rsite1
 
centerweb írta:
MikySoft írta:A budaörs rádió sztem már 42Net-et használ.
Azt (már) biztos hogy nem. A weboldalukon a képeken PSI101 van. A Lakihegy Rádiónak van 42net, amelyik majd valószínűleg a Budaörs frekvenciáin fog megszólalni hamarosan.
De egy stúdióból fog menni a Lakihegy és a Budaörs. Szal 42Net...
 #7370  Szerző: centerweb
 
MikySoft írta:A budaörs rádió sztem már 42Net-et használ.
Azt (már) biztos hogy nem. A weboldalukon a képeken PSI101 van. A Lakihegy Rádiónak van 42net, amelyik majd valószínűleg a Budaörs frekvenciáin fog megszólalni hamarosan.
 #7363  Szerző: rsite1
 
A budaörs rádió sztem már 42Net-et használ.
 #7362  Szerző: jimmer
 
Player101
ezt "használja" még a Budaörs Rádió is, csak ők nem használják ki minden porcikáját sztem.

Igaz átmenetileg amíg dolgoztak(nak) a player101 adatbázisán addig ots dj lett betéve - az az un. "vész cd".
 #7338  Szerző: operator
 
Jimmer, milyen adáslebonyolítót és adásprocesszort használtok?
 #7207  Szerző: jimmer
 
Ma este vendégeink voltak Josh & Jutta. Kellemeset csalódtunk bennük, nagyon jó fejek voltak, jót elbeszélgettünk velük adásban & adáson kívül is. Holnap teszünk fel az átmeneti weboldalra pár képet.
 #7124  Szerző: jimmer
 
Szolgáltatói hiba miatt jelenleg nincs összeköttetés a stúdió és az adóberendezés között ezért átmenetileg külső egységről, csak zenét sugárzunk. Megértéseteket és türelmeteket kérjük!
 #7018  Szerző: jimmer
 
köszi szépen!

folyamatosan jönnek a gratulációk, egyre több autós matrica rendelést kapunk.

tegnap éjjel egy ismeretlen bmw állt meg mellettem a lámpánál , átszólt hogy kellene neki matrica mindkét oldalra :)

sőt már van egy kisebb matricás autóflottánk is, a weblapra rakunk fel róluk egy közös képet.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41