RADIOSITE Fórum

  • Karcag FM - Karcag - 88.0 MHz

 #149630  Szerző: Gr3g0ry
 
oldman írta:Szól még ez a rádió?
Facebookon csak volt Karcag FM-es profil van.
Arról nem is beszélve hogy a honlapjuk se üzemel éppen. :O
 #149628  Szerző: oldman
 
Szól még ez a rádió?
Facebookon csak volt Karcag FM-es profil van.
 #58283  Szerző: lalu84
 
Sajnos Karcag mellet Berekfürdőn már alig jön be és a zenén kívűl nagyon más nem is történik kb reggel 9 és 18 között óránként hírek ja és vmi kívánságműsornak nevezett dolggal is próbálkoznak délutánként de elég gyenge a weblapján meg még mindíg az van kiírva már szerintem több mint egy éve hogy hamarosan!!!!
 #58255  Szerző: Pasa
 
Igaz, hogy csak negyed óráig hallgattam (amíg vételkörzetben voltam), de korrektnek tűnik ez a rádió. "Karcag FM, a Nagykunság rádiója" a szlogen, az RDS PS pedig "KARCAGFM". Szépen lefedi a kisvárost, sőt azon túl is szól még 4-5 kilométeren át. :yes:
 #49549  Szerző: benjamin
 
jimmer írta:persze, értem én, csak szomorú, hogy hasraütés alapján lesz valamiből a hónap rádiója. ha már.. akkor adjuk meg a módját és valamiért adjuk, ne csak úgy..
ebben igazad van tényleg valami kellene ahoz hogy a hónap rádiója legyen.(remélem valaki nem ír olyat hogy megint az éjszakai műsorvezetésre gondolok mert nem arra)
 #49548  Szerző: jimmer
 
persze, értem én, csak szomorú, hogy hasraütés alapján lesz valamiből a hónap rádiója. ha már.. akkor adjuk meg a módját és valamiért adjuk, ne csak úgy..
 #49545  Szerző: benjamin
 
jimmer írta:kedves Beni,

el kell, hogy keserítselek, a helyiradiok.hu -n senkit nem érdekel, hogy melyik mennyire sikeres, ugyanis nem ebből a szempontból lesz egy rádió a hónap rádiója. egyszerűen csak kiválasztanak egyet a sok százból, amik még eddig nem voltak, és az lesz.

persze, ettől még biztos jó ez a rádió meg hallgatják is, csak a címet elsősorban nem ezért kapta. a képek viszont elég szűk látókörűek.
amikor ezt leírtam csak egy infót akartam ismertetni veletek.
Meg hogy egy újabb infó a rádióról. :)
 #49543  Szerző: jimmer
 
kedves Beni,

el kell, hogy keserítselek, a helyiradiok.hu -n senkit nem érdekel, hogy melyik mennyire sikeres, ugyanis nem ebből a szempontból lesz egy rádió a hónap rádiója. egyszerűen csak kiválasztanak egyet a sok százból, amik még eddig nem voltak, és az lesz.

persze, ettől még biztos jó ez a rádió meg hallgatják is, csak a címet elsősorban nem ezért kapta. a képek viszont elég szűk látókörűek.