• Karcag FM - Karcag - 88.0 MHz

#58283  Szerző: lalu84
 2010.11.09. 17:23
Sajnos Karcag mellet Berekfürdőn már alig jön be és a zenén kívűl nagyon más nem is történik kb reggel 9 és 18 között óránként hírek ja és vmi kívánságműsornak nevezett dolggal is próbálkoznak délutánként de elég gyenge a weblapján meg még mindíg az van kiírva már szerintem több mint egy éve hogy hamarosan!!!!
 #58255  Szerző: Pasa
 2010.11.09. 08:58
Igaz, hogy csak negyed óráig hallgattam (amíg vételkörzetben voltam), de korrektnek tűnik ez a rádió. "Karcag FM, a Nagykunság rádiója" a szlogen, az RDS PS pedig "KARCAGFM". Szépen lefedi a kisvárost, sőt azon túl is szól még 4-5 kilométeren át. :yes:
 #49549  Szerző: benjamin
 2010.07.05. 10:29
jimmer írta:persze, értem én, csak szomorú, hogy hasraütés alapján lesz valamiből a hónap rádiója. ha már.. akkor adjuk meg a módját és valamiért adjuk, ne csak úgy..
ebben igazad van tényleg valami kellene ahoz hogy a hónap rádiója legyen.(remélem valaki nem ír olyat hogy megint az éjszakai műsorvezetésre gondolok mert nem arra)
 #49548  Szerző: jimmer
 2010.07.05. 10:17
persze, értem én, csak szomorú, hogy hasraütés alapján lesz valamiből a hónap rádiója. ha már.. akkor adjuk meg a módját és valamiért adjuk, ne csak úgy..
 #49545  Szerző: benjamin
 2010.07.05. 09:19
jimmer írta:kedves Beni,

el kell, hogy keserítselek, a helyiradiok.hu -n senkit nem érdekel, hogy melyik mennyire sikeres, ugyanis nem ebből a szempontból lesz egy rádió a hónap rádiója. egyszerűen csak kiválasztanak egyet a sok százból, amik még eddig nem voltak, és az lesz.

persze, ettől még biztos jó ez a rádió meg hallgatják is, csak a címet elsősorban nem ezért kapta. a képek viszont elég szűk látókörűek.
amikor ezt leírtam csak egy infót akartam ismertetni veletek.
Meg hogy egy újabb infó a rádióról. :)
 #49543  Szerző: jimmer
 2010.07.05. 07:49
kedves Beni,

el kell, hogy keserítselek, a helyiradiok.hu -n senkit nem érdekel, hogy melyik mennyire sikeres, ugyanis nem ebből a szempontból lesz egy rádió a hónap rádiója. egyszerűen csak kiválasztanak egyet a sok százból, amik még eddig nem voltak, és az lesz.

persze, ettől még biztos jó ez a rádió meg hallgatják is, csak a címet elsősorban nem ezért kapta. a képek viszont elég szűk látókörűek.
 #47301  Szerző: Jani
 2010.06.06. 18:39
Ezen nem lepődök meg."Nagy" rádióknál is sok esetben nincs.pl.Berettyó rádión tuti nincs.

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.