RADIOSITE Fórum

  • Csillagpont Rádió - Miskolc - 103.0 MHz

 #173908  Szerző: nyikolaj
 
Mondjuk akik a Szentpéteri kapu ill a Megyei kórház környékén élnek, ezzel a pályázattal, döntéssel nem kapnak új rádiót, hisz eddig is tudták hallgatni a Csp rádiót tökéletes minőségben a 94 mhz-en. Én mint rádió fanatikus, kissé csalódott lennék ha ott élnék. :)
 #173882  Szerző: Consequence
 
nyikolaj írta:Nos..Most már megérett úgy látszik.Nekem a jelenlegi Cs.p rádió inkább talk rádió, ami speciel engem nem zavar, csak a 103 mhz-en eddig más formátomú rádiók szóltak.Ezért szerintem lesz egy kis változás ha a nagyfrekire kerülnek! Várom!

Kíváncsian várom.
Hogyan fog most ez alakulni.Ezt egy az egyben átköltöztetik a 103-ra, ( és megszűntetik )vagy ezt meghagyva,a régi / új frekin egy új fantázianév alatt indítanak új rádiót.
 #173866  Szerző: nyikolaj
 
Nos..Most már megérett úgy látszik.Nekem a jelenlegi Cs.p rádió inkább talk rádió, ami speciel engem nem zavar, csak a 103 mhz-en eddig más formátomú rádiók szóltak.Ezért szerintem lesz egy kis változás ha a nagyfrekire kerülnek! Várom!
 #71792  Szerző: FLaci81
 
Rony írta:Hmmm...Bazsa Kriszta újra Miskolcon? Csinálhatna egy új City rádiót :boldog:
Jó is lenne... :)
 #69085  Szerző: Rony
 
Hmmm...Bazsa Kriszta újra Miskolcon? Csinálhatna egy új City rádiót :boldog:
 #69081  Szerző: TG
 
http://www.csillagpontradio.hu/
A weboldal nem is rossz egy kisközhöz képest..

Egyébként továbbra is a kérdésem az, hogy hallgatja-e ezt valaki..
 #64912  Szerző: TG
 
Obladioblada írta:
TG írta:Miújság? Hallgatja valaki?
Nem. Jó lenne egy online lehetőség és egy weboldal. Az állítólagos havi 1 millából telne rá... :mellow:

Amúgy mire tud egy kisközrádó elkölteni havi 1 milliót? Az Avasnál is sokalltam a sokak által leírt évi 5-öt. Mert ha (spekulálok) mondjuk kifizetnek 5-6 embernek 80 ezret (ha ennél többet, akkor összefosom magam), a villanyszámla, a bérleti díj, a fűtés és a telefon legyen mondjuk 100 ezer, az még mindíg csak maximum 5-600 ezer. A maradékot ki teszi zsebre?
Egy 80 ezres ember 140 körül van a cégnek (bejelentve) kb...de biztos van ami zsebbe megy :D
 #64910  Szerző: Obladioblada
 
TG írta:
Obladioblada írta:
TG írta:Miújság? Hallgatja valaki?
Nem. Jó lenne egy online lehetőség és egy weboldal. Az állítólagos havi 1 millából telne rá... :mellow:
Így nehezebben ellenőrizhető :shock:
Igen.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8