RADIOSITE Fórum

  • Balaton Rádió - Siófok - 88.7 MHz

 #85062  Szerző: markfelt
 
RadiosJani írta:
milan93 írta:
RadiosJani írta:Azt sem értem, hogy egy még nem létező, nem működő rádiónak hogy lehet topicja?
Jani, ma éjfélig még létezhet :D vagy halasztást kértek.
teljesen mindegy de még nincs... meg ha az induló rádióknak van akkor
sokkal több rádió lehetne itt... induló... ez nincs... :l
http://www.radiosite.hu/index.php?optio ... &Itemid=68
 #85061  Szerző: RadiosJani
 
milan93 írta:
RadiosJani írta:Azt sem értem, hogy egy még nem létező, nem működő rádiónak hogy lehet topicja?
Jani, ma éjfélig még létezhet :D vagy halasztást kértek.
teljesen mindegy de még nincs... meg ha az induló rádióknak van akkor
sokkal több rádió lehetne itt... induló... ez nincs... :l
 #85054  Szerző: Milán
 
RadiosJani írta:Azt sem értem, hogy egy még nem létező, nem működő rádiónak hogy lehet topicja?
Jani, ma éjfélig még létezhet :D vagy halasztást kértek.
 #85048  Szerző: djlacee
 
Úgy, hogy az induló rádióknak van.
 #85046  Szerző: RadiosJani
 
Azt sem értem, hogy egy még nem létező, nem működő rádiónak hogy lehet topicja?
 #85040  Szerző: asimov
 
16:48-kor meg nem szol(t) a Balaton Radio viszont a terjedes dolgozik: idonkent tobb ado is komoly hangerovel interferal a frekin. :)
Szerintem (is) ostobasag ket nick-el regisztralni.
Hagyjatok mar azt a szerencsetlen IP cimet... egyeb modon is megoldhato ez. (Wifi-s szolgaltatonal -azaz LAN felepitesu belso halozat ezeten- a kivulrol latott ip cimen tobb szazan is osztozhatnak.)
 #85024  Szerző: mszilárd
 
Bocsánat, hogy nem ide vág a dolog, de mégis muszáj megkérdeznem; MIÉRT? Mire jó az, ha valaki több nicknévvel regisztrál? Ráadásul ilyen amatőr módon... Nekem is biztos van, vagy volt ip cím egyezés egy korábbi felhasználóval, de szerintem ő azt jelezte is előre, hogy közös netet használunk. Ezzel most arra célzok, hogy biztos vannak itt többen, akiknél van ip cím egyezés, mert azonos helyről (pl. iskolából, munkahelyről, vagy ahogy mi is, egy házból) használják az internetet, de az ugye teljesen más.
És akkor ráadásul még ekkora hoki is vagy, hogy beismered. Bár nem lenne jobb az sem, ha tagadnád. Na de visszatérve az elejére. és komolyan kíváncsi vagyok (bármelyik troll válaszolhat rá, szerintem vannak itt mások is több felhasználói névvel), hogy miért használ valaki kettő nevet? Mire jó ez?
 #85023  Szerző: RadiosJani
 
Ezt az IP Cím dolgot meg nem értem, ha a bátyám ugyanerről a gépről regisztrál akkor honnan tudod hogy ez két ember vagy egy? Egy gépet használunk többen is. Jó milánnál elég egyélrtelmű volt a siofokinfos...
 #85021  Szerző: Milán
 
Az "asr27" meg nem az enyém, szóval azt ki ne töröld....
 #85020  Szerző: markfelt
 
milan93 írta:A privát...
Rendben, milan93 marad, a masikat torlom.

Felhivnam mindenki figyelmet arra, hogy 1 regisztracio engedelyezett fejenkent.
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 59