• Alpha Rádió - Székesfehérvár - 88.9 MHz

#132711  Szerző: Wolfman
 2014.07.05. 17:15
kJoe írta:ezek szerint korábban a skyradio.nl szólt?
Most biztos nem, rendesen megy az adás, mint FM-en. Most épp MTI hírek van.
Mire beírtam vége, és Állati Lexikon (pár perces állattartási tippek) kezdődött az ürülékekről... épp most kajáltam... :sick:
Nem, arra értette, hogy a logójuk a Sky Radio koppintása.
 #132708  Szerző: kJoe
 2014.07.05. 16:35
ezek szerint korábban a skyradio.nl szólt?
Most biztos nem, rendesen megy az adás, mint FM-en. Most épp MTI hírek van.
Mire beírtam vége, és Állati Lexikon (pár perces állattartási tippek) kezdődött az ürülékekről... épp most kajáltam... :sick:
 #132034  Szerző: mihalylovics
 2014.06.12. 12:21
LuciFerko írta:
mihalylovics írta:Pénteken hallgattam kb. fél órán keresztül, szerintem nem olyan rossz. A vételkörzet valóban nem túl nagy, de ha jól sejtem, ez még nem végleges. Már volt szöveges tartalom is, stílszerűen valami állatbetegség-megelőzési témájú, enyhén reklámszagú szöveg. A zenéket hallva időnként olyan érzésem volt, mintha Jazzy-t hallgatnék :) Szerintem jó lesz ez, csak így tovább! :)
Hangminőség milyen volt?
Bevallom, arra nem vagyok annyira háklis, nem is lehetnék, mert telefonról hallgattam, de nem lehetett olyan pocsék, akkor azért elkapcsoltam volna :)
 #132026  Szerző: LuciFerko
 2014.06.12. 08:01
mihalylovics írta:Pénteken hallgattam kb. fél órán keresztül, szerintem nem olyan rossz. A vételkörzet valóban nem túl nagy, de ha jól sejtem, ez még nem végleges. Már volt szöveges tartalom is, stílszerűen valami állatbetegség-megelőzési témájú, enyhén reklámszagú szöveg. A zenéket hallva időnként olyan érzésem volt, mintha Jazzy-t hallgatnék :) Szerintem jó lesz ez, csak így tovább! :)
Hangminőség milyen volt?
 #132000  Szerző: mihalylovics
 2014.06.11. 11:57
Pénteken hallgattam kb. fél órán keresztül, szerintem nem olyan rossz. A vételkörzet valóban nem túl nagy, de ha jól sejtem, ez még nem végleges. Már volt szöveges tartalom is, stílszerűen valami állatbetegség-megelőzési témájú, enyhén reklámszagú szöveg. A zenéket hallva időnként olyan érzésem volt, mintha Jazzy-t hallgatnék :) Szerintem jó lesz ez, csak így tovább! :)
 #131623  Szerző: kJoe
 2014.05.30. 11:26
LuciFerko írta:Ideiglenesen van a vertikális dipól, mert bajok vannak a régi antennával. Csak nem tudták beszedni az árbócot a szerelők, hogy hozzáférjenek. Most egy pót-adóról megy az adás, a régi szervízben van. RDS meg most nincs, de holnap megoldódik a probléma. 8-)
De miért kell ragaszkodni ehhez az árbóchoz (nincs is ennél alacsonyabb épület a környéken), már párszor megtépázta a szél, jelenleg a 6 rögzítőkötélből 3 laza semmit sem ér, az első legközelebbi 10 emeletes (Sasad-ház) sokkal optimálisabb magasságú, vagy a Lottó-ház a másik oldalon.
Netán a diszkó épületében van a stúdió? :oops:
Autóban már a Széchenyi u. elején nem áll meg a kereső, de minden más városi frekit megtalál...

RDS visszatért némi változtatással, manuális keresés után is megjelenik

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.