• 89.5 Music Fm

#173795  Szerző: szabogabor10
 2018.01.14. 13:58
Bár már csak hétköznap reggelente hallgatom (az egyetlen magyar, amit hallgatok), sajnálom ezt a rádiót. Nagyon jól indult ez 2012-ben (a politikai hátszélnek mondjuk abszolút nem örültem), ígéretes volt számomra a dance/house irányvonal. Folyamatosan lesem a tracklist-et, hát a mostani zenei felhozatal nagyon messze van már attól az iránytól.
Szerintem kb. a Slam! az a rádió, amire a Music-nak hajaznia kellene. Ők a dance arculattól egyébként jelentősen eltérő zenéket (mostanság pl. Pink - What about us) remixben adják le, ezt a Music is simán megtehetné. Máris nem lenne ennyire inkonzisztens a rádió.
 #173794  Szerző: adika4444
 2018.01.14. 13:47
Már megint mono az online adás. Eszméletlen idegesítő hogy nem sztereó.
Másnak is feltűnt?
 #173779  Szerző: robert11
 2018.01.13. 22:39
Ma szerintem elszúrtak valamit Adánál olyan mintha ismétlés lett volna mert ezt a bográcsolós beszélgetést hallottam múlt hét szombaton is.
Még a kért zene is az volt amit akkor kért az illető.
Én is kíváncsi leszek Fridi új műsorára ez lehet már a megújulás szele ami dec 20-án elmaradt és most szép fokozatosan vezetik be. Néhány zene is megszólal olyan zene, amit még eddig ezen ebben a rádióban nem hallhattunk.
Klasszik stb
Én sem tudom elképzelni milyen lesz Fridi egy rádióban jó önindítóban már hallhattuk de akkor ott azért nagy volt a társaság itt meg most önálló műsora lesz mindenki a tévéből ismeri és megint más a tv is, meg a rádió is.
Milyen témákról fog pl beszélni azért durva lenne ha tényleg behoznák a politikát főleg így a választások előtt. Musictól nem ezt szokta meg az ember nyilván.
 #173770  Szerző: tomee
 2018.01.13. 14:33
zenefalo írta:Egy második Klub rádiót akarnak csinálni? Szerintem politizálás is lesz ebben a műsorban (remélem nem).
Ilyen műsor inkább a Lánchíd rádióba való, nem ide!
Ha komolyan akarnának valamit ezzel a műsorral, nem ilyen lehetetlen időpontba tennék. Friderikuszt ismerve meg jó, ha negyed év után nem úgy fog dönteni, hogy akkor ő köszöni szépen...
 #173769  Szerző: zenefalo
 2018.01.13. 14:06
tomee írta:https://index.hu/mindekozben/poszt/2018 ... _musorrol/

Én ezt valahogy kicsit erőltetettnek érzem erre a platformra pakolva. Az Önindítóban ez a komolykodás még csak-csak elment, mert jól ellensúlyozta a Bochkorékból néha kibukó primitívséget, de ez hatalmas kontraszt a rádió eredeti koncepciójához képest...
Egy második Klub rádiót akarnak csinálni? Szerintem politizálás is lesz ebben a műsorban (remélem nem). :gülü2:
Ilyen műsor inkább a Lánchíd rádióba való, nem ide!
 #173766  Szerző: tomee
 2018.01.13. 12:51
Tomi76 írta:Na és ezek után helytálló az a vélemény, hogy ennek a rádiónak valamilyen formában de vége. Legalábbis amit az "eredeti" Music FM képviselt abban mindenképp.
Hát igen, ezen én is gondolkodtam, mert amikor arról megy a vita, hogy kapnak-e még jövőre hosszabbítást vagy sem, az ilyen lépések nagyjából előrevetítik azt, hogy hosszabb távon igazából már egyáltalán nem szempont, hogy ez a brand megmaradjon annak, aminek ki lett találva.

Nem vagyok róla amúgy meggyőződve, hogy év közben nem fog megindulni egyfajta elszivárgás innen más rádió csatornákra pusztán a józan paraszti ész miatt. Plusz McFly is megmondta az egy hónappal ezelőtti interjúban, hogy azzal a módszerrel, ahogy a Retro Rádiót létrehozták még simán létre tudnak hozni 4-5 rádiót ugyanazon a helyen.
 #173765  Szerző: Tomi76
 2018.01.13. 12:21
tomee írta:https://index.hu/mindekozben/poszt/2018 ... _musorrol/

Én ezt valahogy kicsit erőltetettnek érzem erre a platformra pakolva. Az Önindítóban ez a komolykodás még csak-csak elment, mert jól ellensúlyozta a Bochkorékból néha kibukó primitívséget, de ez hatalmas kontraszt a rádió eredeti koncepciójához képest...
Na és ezek után helytálló az a vélemény, hogy ennek a rádiónak valamilyen formában de vége. Legalábbis amit az "eredeti" Music FM képviselt abban mindenképp.
 #173763  Szerző: tomee
 2018.01.13. 11:00
https://index.hu/mindekozben/poszt/2018 ... _musorrol/

#173748  Szerző: Sakál
 2018.01.12. 17:48
benjamin írta:
Sakál írta:
benjamin írta:Nem tudom milyen jellegű lesz Fridi új műsora(gondolom talk jellegű)de egy Nigel Stately féle mixet eltudnék hozzá képzelni zeneileg főleg hogy vasárnap délelőtt lesz.
És végigpofáznák a fél mixet vagy duma közben leállítanák? :hehe: :ayfkm:
Hát ez még mindig reálisabb mintha bekonferálná Oliver Heldens új slágerét.
És annál is, hogy nem konferálja be, csak lemegy közben pár zene?
 #173743  Szerző: noartist
 2018.01.11. 23:32
Sakál írta:
benjamin írta:Nem tudom milyen jellegű lesz Fridi új műsora(gondolom talk jellegű)de egy Nigel Stately féle mixet eltudnék hozzá képzelni zeneileg főleg hogy vasárnap délelőtt lesz.
És végigpofáznák a fél mixet vagy duma közben leállítanák? :hehe: :ayfkm:
Loopolnák 20 percig. :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 486

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.