RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#195087  Szerző: Dani

Be kellene szavazni az összes olyan Sivák féle számot, amit Mcfly kirakott a rotációból.
 #195086  Szerző: Rickykeee23

knoskamatee írta: 2021.11.29. 19:45
Rickykeee23 írta:Hallottátok az új top500 spotot? :D
Úgylátszik elég durván oszthatják sms-ben, telefonon, viberen az R1-et.
Pontosan nem tudom idézni, de valahogy úgy kezdődik, hogy hálló, Rádio1! Jónapot! Hol vannak a jó zenék? Hol vannak az igazi mai slagerek? És akkor, hogy nem kell sipákolni! Tessék szavazni! Itt a lehetőség. :D óriási.
Ebből azt tudom levonni, hogy amire tényleg sokan szavaznak, az benne lesz a rotációban.
hétvégén hallottam. igazi "Fly-os" promó lett, nekem nagyon adja. :D
szerintem biztos fog bekerülni pár szám rotációa fix! túlságosan is ellaposodott zeneileg, még a 2019-es önmagához képest is.
csupa pozitív dologra számítok. hajrá!
Az ilyen spotok hallatán én is jóra tudok számítani, remélem tényleg így is lesz. :D

Egyszer valaki feldobott nagyon hasonlót.
El tudnám képzelni, hogy az R1-en is hasonló képpen oldanák meg a régebbi zenék játszását, mint annó (most online) az Ozone FM-en. Ott ugye úgy volt, hogy "ez a retrozone, tudooood, olyan retro zene! " "retrozone, tudooood, olyan régi classicus" (Mondjuk ez Epres Attila hangján nagyon jól hangzott). Na itt lehetne valami olyasmi, hogy "rádió1 classic, amikor ez volt az igazi mai sláger" vagy "rádió1, ez most classic zene, de volt igazi mai sláger is" És szerintem teljesen bele illene az egész rádió arculatába a régebbi zene.
 #195084  Szerző: knoskamatee

Rickykeee23 írta:Hallottátok az új top500 spotot? :D
Pontosan nem tudom idézni, de valahogy úgy kezdődik, hogy hálló, Rádio1! Jónapot! Hol vannak a jó zenék? Hol vannak az igazi mai slagerek? És akkor, hogy nem kell sipákolni! Tessék szavazni! Itt a lehetőség. :D óriási.
Ebből azt tudom levonni, hogy amire tényleg sokan szavaznak, az benne lesz a rotációban.
hétvégén hallottam. igazi "Fly-os" promó lett, nekem nagyon adja. :D
szerintem biztos fog bekerülni pár szám rotációa fix! túlságosan is ellaposodott zeneileg, még a 2019-es önmagához képest is.
csupa pozitív dologra számítok. hajrá!
 #195080  Szerző: Rickykeee23

Hallottátok az új top500 spotot? :D
 #195068  Szerző: Derrick

asr27 írta: 2021.11.25. 17:18 Remélem belátható időn belül csinál valaki egy Dance rádiót, ahol a kidobott DJ-k fel fognak tűnni!
Hányingerkeltő, ami jelenleg a R1-el folyik!
majd veszek neked egy házi sivák oltárt ami előtt imádkozhatsz, hogy dance rádió legyen belőle. ámen
 #195053  Szerző: knoskamatee

Adam írta: 2021.11.25. 22:27
knoskamatee írta: 2021.11.25. 20:42
más: akkor a Petőfi az mi, ha nem pörgős, dinamikus és színes? kis túlzással, de helyet cserélt a két csatorna. (pontosabban Best FM és Rádió 1 kombó adja ki a régi Petőfit) tele van új zenékkel és az esti DJ show is sokkal komolyabb.
kíváncsi vagyok a véleményedre a Petőfivel kapcsolatban, mert ott tényleg van egy kis Music FM/Rádió 1 utánérzés.
kérlek fejtsd ki az ottani topikan, kíváncsi vagyok!
Nem hallgattam bele mostanában a Petofibe, csak itt olvastam hogy volt változás. Eltűntek a Kelemen Kabátban, és a hozzá hasonló magyar borzalmak?
sajna nem, viszont kevesebb az arány. cserében 19-21 óra között ömlesztve van, ami néha kínzás tud lenni. :S
illetve van 14-15 óra megszólalás nélküli magyar zenei óra, ami egyébként nem rossz! de 19-21 óra között nálam továbbra is a R1 a befutó emiatt.
 #195050  Szerző: nermalcat

Adam írta: 2021.11.25. 22:27
más: akkor a Petőfi az mi, ha nem pörgős, dinamikus és színes? kis túlzással, de helyet cserélt a két csatorna. (pontosabban Best FM és Rádió 1 kombó adja ki a régi Petőfit) tele van új zenékkel és az esti DJ show is sokkal komolyabb.
kíváncsi vagyok a véleményedre a Petőfivel kapcsolatban, mert ott tényleg van egy kis Music FM/Rádió 1 utánérzés.
Nem hallgattam bele mostanában a Petofibe, csak itt olvastam hogy volt változás. Eltűntek a Kelemen Kabátban, és a hozzá hasonló magyar borzalmak?
Dehogy tűntek.
 #195049  Szerző: Adam

#195046  Szerző: knoskamatee

asr27 írta: 2021.11.25. 19:00
almos629 írta:
asr27 írta: 2021.11.25. 17:18 Hányingerkeltő, ami jelenleg a R1-el folyik!
Nem, csak teszik a dolgukat.
:ayfkm: :ayfkm: :ayfkm:
A dolguk az lenne, hogy egy hallgatható, dinamikus, pörgős, élettel teli rádiót csináljanak!
Ez helyett pedig rendesen leépítik, ellaposítják a rádiót úgy, hogy fél óránál tovább képtelenség élvezni a zenéket, még egy átlaghallgatónak is. Persze tudom, te erre élvezel!
bárhogy szidalmazod, nincs 100%-ban igazad, hiába örültem veled együtt amikor nyitottak az új pop zenék és a mainstream dance felé. ennek a régi-új szcénának is megvan szépsége, amiért ugyan úgy lehet szeretni. nem a kedvencem, viszont megbarátkoztam vele.
arculat, műsorvezetés, programing téren most is a top vonalat hozza, ami teljesül is.
az, hogy egy órát lehet csak hallgatni, ez format tulajdonság, amit valóban elavultnak tartok, de valamiért mégis működik. majd pár hónap után visszatérhetünk, hogy a hallgató valóban igényel több számot egy nap.
a zenék se annyira régiek, viszont annál érettebbek. IGAZI POWER HIT dalok mind, amit játszanak. vadonatúj zenékre is van szükség persze, mondjuk óránkét egyre. bőven elég arra, hogy ízlelgesse a hallgató a jó bevált SLÁGEREK mellet.

#195045  Szerző: Rickykeee23

asr27 írta: 2021.11.25. 17:18 Remélem belátható időn belül csinál valaki egy Dance rádiót, ahol a kidobott DJ-k fel fognak tűnni!
Hányingerkeltő, ami jelenleg a R1-el folyik!
Ennyi DJ szerintem tényleg felesleges. 27, rengeteg. Viszont szerintem a DJ műsorok táblazata nem nagyon fog változni. Ugyanúgy 20h-tól mix lesz, csak kevesebb DJ-kel.
Arra is gondoltam, hogy itt kitisztogatják akikre úgymond nincsen igénye a hallgatóknak és mennek majd az induló Base FM-re.

Viszont két kérdésem lenne.
A nyeremény az, hogy aki szavazott és megnyerte, az bemehet a megszavazott DJ-éhez. Na, most ha az repült? Akkor mi a felállás?

Illetve, ha pl a DS vagy Cooky lesz az utolsó (jó, hangyafasznyi esély sincs rá), akkor megszűnik a DS? Megszűnik a BF party meg az AP?
Vagy csak bekerültek a szavazásba, hogy jólhangozzon...

Kíváncsian várom, hogy mi lesz.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 900