RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #195158  Szerző: adam1400
 
Na Elton John ft Ed Shaaran :D
 #195136  Szerző: Rickykeee23
 
almos629 írta: 2021.12.01. 19:31 Begi múltidéző mixei a héten marha jók, főleg a mai, 2018-as. Kár, hogy ezeknek a zenéknek jó részét már alig lehet fellelni nem csak a R1-en, hanem az összes rádióban.
Teljes mértékben egyet értek. A mai gyilkos volt! Ilyen időutazást simán lehetne minden héten 1-2 napot nyomni. Egy ideig volt classic szerda, akkor mindig a szerdát vártam.
 #195135  Szerző: p0tyi
 
Gergőnek ideje egy hosszabb szabit kivenni a mai 35 kiló ólom vs. tollpihe kör után.
 #195120  Szerző: almos629
 
Begi múltidéző mixei a héten marha jók, főleg a mai, 2018-as. Kár, hogy ezeknek a zenéknek jó részét már alig lehet fellelni nem csak a R1-en, hanem az összes rádióban.
 #195105  Szerző: knoskamatee
 
Derrick írta: 2021.11.30. 15:52
Rickykeee23 írta: 2021.11.29. 19:00 Hallottátok az új top500 spotot? :D
Úgylátszik elég durván oszthatják sms-ben, telefonon, viberen az R1-et.
Pontosan nem tudom idézni, de valahogy úgy kezdődik, hogy hálló, Rádio1! Jónapot! Hol vannak a jó zenék? Hol vannak az igazi mai slagerek? És akkor, hogy nem kell sipákolni! Tessék szavazni! Itt a lehetőség. :D óriási.
Ebből azt tudom levonni, hogy amire tényleg sokan szavaznak, az benne lesz a rotációban.
nem sipákolni, hanem sivákolni :D
jaja :D
meg hol vannak a diszkó zenék meg az igazi mai slágerek.

újra csak ismételni tudom magamat, hogy ezeket a Fly-os promókért rendesen rajongani tudok, annyira jók és tényleg felfigyel rá az ember.
 #195104  Szerző: knoskamatee
 
Derrick írta: 2021.11.29. 22:07
Dani írta: 2021.11.29. 20:51 Be kellene szavazni az összes olyan Sivák féle számot, amit Mcfly kirakott a rotációból.
így van , hajrá sivák ! elképesztő hallgatottságot hozott . tudott valamit a mester !
annyira tudott Sivák, hogy amilyen dalt behozott, az most a Fly érában is játszák és nem nagyon vettem észre kidobálásokat.
pl. a "Miles to go" (újra visszatették) vagy a "Love Tonight" esetleg a "Calabria" a mai napig rotációban van.

viszont, hogy szidjam is a Mestert, a sok magyar borzalomtól téptem a hajam. úgyhogy az se volt olyan hű de tökéletes.
én többnyire mindkét fejes munkájával elégedett voltam. de amit Sivák tett a Retróval, azt hagy némi kivetni valót, de ez nem ide való.
az én szokásomban annyit változott, hogy most kevesebbet hallgatom, mert kicsi a rotáció. ennyi. ... ja meg ez a magázódás... a Besten lehet, a Retrón el is várom, de itt el kéne felejteni.
 #195102  Szerző: knoskamatee
 
Rickykeee23 írta: 2021.11.29. 20:00
knoskamatee írta: 2021.11.29. 19:45
Rickykeee23 írta:Hallottátok az új top500 spotot? :D
Úgylátszik elég durván oszthatják sms-ben, telefonon, viberen az R1-et.
Pontosan nem tudom idézni, de valahogy úgy kezdődik, hogy hálló, Rádio1! Jónapot! Hol vannak a jó zenék? Hol vannak az igazi mai slagerek? És akkor, hogy nem kell sipákolni! Tessék szavazni! Itt a lehetőség. :D óriási.
Ebből azt tudom levonni, hogy amire tényleg sokan szavaznak, az benne lesz a rotációban.
hétvégén hallottam. igazi "Fly-os" promó lett, nekem nagyon adja. :D
szerintem biztos fog bekerülni pár szám rotációa fix! túlságosan is ellaposodott zeneileg, még a 2019-es önmagához képest is.
csupa pozitív dologra számítok. hajrá!
Az ilyen spotok hallatán én is jóra tudok számítani, remélem tényleg így is lesz. :D

Egyszer valaki feldobott nagyon hasonlót.
El tudnám képzelni, hogy az R1-en is hasonló képpen oldanák meg a régebbi zenék játszását, mint annó (most online) az Ozone FM-en. Ott ugye úgy volt, hogy "ez a retrozone, tudooood, olyan retro zene! " "retrozone, tudooood, olyan régi classicus" (Mondjuk ez Epres Attila hangján nagyon jól hangzott). Na itt lehetne valami olyasmi, hogy "rádió1 classic, amikor ez volt az igazi mai sláger" vagy "rádió1, ez most classic zene, de volt igazi mai sláger is" És szerintem teljesen bele illene az egész rádió arculatába a régebbi zene.
tudomásom szerint az Ozone utolsó éráját Fly vitte és akkor volt a legjobb. sokkal kifinomultabb és dinamikusabb volt a Rádió 1-nél. ha szakítani akarnak a a jelenlegi vonallal, akkor csakis az Ozone-os stílus járható. igen, van a "dances" Rádió 1-hez köze, csak valahogy mégis fogyaszthatóbb volt és okosabban volt kivitelezve. lényeg, hogy az is profin volt kitalálva és az is ki volt mérve patikamérlegre.
 #195096  Szerző: Derrick
 
Rickykeee23 írta: 2021.11.29. 19:00 Hallottátok az új top500 spotot? :D
Úgylátszik elég durván oszthatják sms-ben, telefonon, viberen az R1-et.
Pontosan nem tudom idézni, de valahogy úgy kezdődik, hogy hálló, Rádio1! Jónapot! Hol vannak a jó zenék? Hol vannak az igazi mai slagerek? És akkor, hogy nem kell sipákolni! Tessék szavazni! Itt a lehetőség. :D óriási.
Ebből azt tudom levonni, hogy amire tényleg sokan szavaznak, az benne lesz a rotációban.
nem sipákolni, hanem sivákolni :D
 #195090  Szerző: Derrick
 
asr27 írta: 2021.11.29. 22:16
Derrick írta:
Dani írta: 2021.11.29. 20:51 Be kellene szavazni az összes olyan Sivák féle számot, amit Mcfly kirakott a rotációból.
így van , hajrá sivák ! elképesztő hallgatottságot hozott . tudott valamit a mester !
Tudott is. Dinamikus, változatos, friss, és hallgatható volt akkor a r1. De most? Egy ellaposodott hulladék.
te komolyan gondoltad amit írtam ? agysorvadás, vagy enyhébb kór ?
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 987